
szuru-buru [ Jacuś ]
Spektakularne wypadki ciężarówek i to, co z nich wypadło...
Szkoda piwa, a najgorszy chyba z tym wielorybem :)
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Z wielorybem masakra, ciekawe kto to posprzątał.
xywex [ mlask mlask! ]
Ten wieloryb... pękł podczas transportu? O.o
Kto normalny w ogóle wozi wieloryba, nawet martwego, na naczepie...?
MasterDD [ :-D ]
Z piwem widzialem kiedys, szkoda straszna. A tylu ludzi moglo sie dobrze zabawic :D
Odnosnie wieloryba - n/c :|
alpha_omega [ Senator ]
A tam szkoda straszna - eldorado na drodze :D
Fett [ Avatar ]
Widziałem kiedyś taki wypadek z małą ciężarówką (raczej furgonetką dostawczą) i wypadło mu sporo skrzynek piwa. Gość siedział na krawężniku i płakał. Pomogłem mu to mniej więcej posprzątać. okazało się, że w hurtowni nie zabezpieczyli mu ładunku, on nie sprawdził i po prostu drzwi się otworzyły. Płakał nie z powodu piwa, ale z tego, że zapier.... za 1200zł miesięcznie, po 8 godzin dziennie z zaopatrzeniem do sklepu z jakiejś hurtowni i za zniszczony towar to on bierze odpowiedzialność...
alpha_omega [ Senator ]
Fett ----------->
Wiadomo, wszyscy kierowcy odpowiadają za towar, a często nie z ich winy ulega zniszczeniu, bo np. ćwoki w firmie załadują coś co w ogóle nie nadaje się do wożenia takim typem pojazdu. Raz jechałem z gościem tirem na stopa i wiózł jakiś sypki ładunek, który cały czas się sypał na drogę - tir w ogóle nie był przystosowany to wożenia tego typu ładunku, nieuszczelniony; gość był załamany, że mu potrącą z pensji.
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Ja w zeszłym roku jechałem ze znajomym pod zachodnią granicę Francji z przesyłką ważącą około 20 kilogramów. Tylko i wyłącznie z tym, a pojazd miał ładowność 2 ton. Rozrzutni niektórzy są bardzo :)