Bartas1979 [ Konsul ]
Problem z Firefoxem poza granicami kraju
Witam.
Mam taki oto problem. Gdy jestem w kraju to strona startowa googla wczytuje mi sie jako www.google.pl ale gdy wyjezdzam gdzieś to ładuje mi sie lokalna wersja googla. Wiem ze by to zmienić nalezy ustawic w about:config jakies opcje tak by na stałe interpretował strony jako PL tyle tylko ze nie wiem która to opcja. Czy ktoś moze mi podpowiedzieć? Za odp z góry wielkie dzieki
Bartas1979 [ Konsul ]
?
yasiu [ Senator ]
hehe... pierwszy post napisany o 10:10, drugi o 10:00 :)
hmm wiem, że google korzysta z IP w celu zlokalizowania cię i świadczenia... lokalnych usług. poszukaj w ustawieniach swojego konta.