GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Firefoxem poza granicami kraju

05.03.2008
10:10
[1]

Bartas1979 [ Konsul ]

Problem z Firefoxem poza granicami kraju

Witam.

Mam taki oto problem. Gdy jestem w kraju to strona startowa googla wczytuje mi sie jako www.google.pl ale gdy wyjezdzam gdzieś to ładuje mi sie lokalna wersja googla. Wiem ze by to zmienić nalezy ustawic w about:config jakies opcje tak by na stałe interpretował strony jako PL tyle tylko ze nie wiem która to opcja. Czy ktoś moze mi podpowiedzieć? Za odp z góry wielkie dzieki

06.03.2008
10:00
[2]

Bartas1979 [ Konsul ]

?

06.03.2008
10:20
[3]

yasiu [ Senator ]

hehe... pierwszy post napisany o 10:10, drugi o 10:00 :)

hmm wiem, że google korzysta z IP w celu zlokalizowania cię i świadczenia... lokalnych usług. poszukaj w ustawieniach swojego konta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.