
YogiYogi [ Konsul ]
Komunikatory: Miranda czy Pidgin :)
Mam pytanko dla osób które używają alternatywnych rozwiązań jeśli chodzi o komunikacje w sieci GG:
- który z tych komunikatorów możecie polecić, patrząc z perspektywy czasu: Miarande czy Pidgina ?
Auxarius [ 117 ]
Pidgin z dosyc prostych wzgledow - Miranda lezy i kwiczy od dluzszego czasu.

YogiYogi [ Konsul ]
No tak - to jest duzy argument :) dzieki !
wonters [ Photoshop Maniac ]
Auxarius -> Dlaczego tak uważasz, że Miranda leży i kwiczy? To co Pidgin bije na łeb Mirandę?
pecet007 [ - ]
Do natywnego protokołu GG używam Pidgina i daje radę, natomiast support Jabbera zarówno w Pidginie jak i Mirandzie ssie, dlatego do jabberka mam PSI.
wonters [ Photoshop Maniac ]
Szkoda, że do Pidgina nie ma oficjalnego pluginu TLEN'a...
Auxarius [ 117 ]
Wonters - to sproboj sciagnac do Mirandy addony, sprawdzic wiki czy zrobic cos co lezy na domenach. Od ponad miesiaca maja drobny problem ktory zostane rozwiazany wkrotce.
Dla mnie to jest lezenie i kwiczenie, szczegolnie, patrzac na ich fora.
Okolo 18 lutego decydowalem co wybieram - Miranda lub Pidgin, padlo na Pidgina i jestem zadowolony.
Wczesniej mialem juz do czynienia z Miranda i to rowniez nie bylo olsniewajace przezycie.
W Pidginie mozna doinstalowac Tlena wiec nie widze powodw do narzekan.
wonters [ Photoshop Maniac ]
Auxarius -> Możesz mi pokazać screenshot swojego Pidgina wraz z oknem rozmowy?