GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komunikatory: Miranda czy Pidgin :)

05.03.2008
08:41
smile
[1]

YogiYogi [ Konsul ]

Komunikatory: Miranda czy Pidgin :)

Mam pytanko dla osób które używają alternatywnych rozwiązań jeśli chodzi o komunikacje w sieci GG:
- który z tych komunikatorów możecie polecić, patrząc z perspektywy czasu: Miarande czy Pidgina ?

05.03.2008
09:00
[2]

Auxarius [ 117 ]

Pidgin z dosyc prostych wzgledow - Miranda lezy i kwiczy od dluzszego czasu.

05.03.2008
09:41
smile
[3]

YogiYogi [ Konsul ]

No tak - to jest duzy argument :) dzieki !

05.03.2008
09:52
[4]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Auxarius -> Dlaczego tak uważasz, że Miranda leży i kwiczy? To co Pidgin bije na łeb Mirandę?

05.03.2008
10:14
[5]

pecet007 [ - ]

Do natywnego protokołu GG używam Pidgina i daje radę, natomiast support Jabbera zarówno w Pidginie jak i Mirandzie ssie, dlatego do jabberka mam PSI.

05.03.2008
10:17
[6]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Szkoda, że do Pidgina nie ma oficjalnego pluginu TLEN'a...

05.03.2008
14:06
[7]

Auxarius [ 117 ]

Wonters - to sproboj sciagnac do Mirandy addony, sprawdzic wiki czy zrobic cos co lezy na domenach. Od ponad miesiaca maja drobny problem ktory zostane rozwiazany wkrotce.
Dla mnie to jest lezenie i kwiczenie, szczegolnie, patrzac na ich fora.
Okolo 18 lutego decydowalem co wybieram - Miranda lub Pidgin, padlo na Pidgina i jestem zadowolony.
Wczesniej mialem juz do czynienia z Miranda i to rowniez nie bylo olsniewajace przezycie.
W Pidginie mozna doinstalowac Tlena wiec nie widze powodw do narzekan.

05.03.2008
23:31
[8]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Auxarius -> Możesz mi pokazać screenshot swojego Pidgina wraz z oknem rozmowy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.