GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ooooł, odrobina sprytu i umiejętności

05.03.2008
08:24
smile
[1]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

ooooł, odrobina sprytu i umiejętności

DAFT PUNK - Harder Better Faster Stronger


No ale to się zaczeło nudzić, więc koleś zrobił to:

Kayne West - stronger


Mi się podoba :D chociaż wykorzystano technikę komputerową :D

05.03.2008
09:30
[2]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Mi się podobało wykonanie na Grammy Awards, z iluminującym Kayne z przodu i nieco łagodniej iluminującymi Daft Punk z tyłu, uroczo ze względu na Daft Punk.


Covery same w sobie mnie irytują, kiedy ktoś bierze dobry kawałek, zaczyna do niego rapować (zwłaszcza, że głos Kayne mi nie przypadł do gustu) i już jest z tego przebój dla młodzieży, ale da się słuchać. Wolę surowy oryginał, ale tak przynajmniej jest barwniej, w nowej wersji dobry podkład z tego wyszedł ;)

A z tymi dłońmi fajny motyw :)

05.03.2008
10:08
[3]

Lotnik_jack [ Konsul ]



Przyda sie też geneza filmiku prezentowanego przez Shaybecka. Stare, ale jare.

05.03.2008
10:11
smile
[4]

Fett [ Avatar ]

Ten filmik z dłońmi to raczej zmontowany z dwóch pojedynczych ;) Ale efekt kozacki :)

05.03.2008
10:15
[5]

Karl_o [ maniaC ]

a mi sie wlasnie ten pierwszy filmik bardziej podobal :)

05.03.2008
10:27
smile
[6]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Nice work :)

05.03.2008
11:03
smile
[7]

FunBreaker [ I will fall ]

nawet nawet :)

05.03.2008
11:22
smile
[8]

Foks!k [ SunShine ]

<

05.03.2008
12:42
smile
[9]

techi [ All Hail Lelouch! ]

OMG:o
Za mocne:D

05.03.2008
12:55
[10]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Ogolnie fajnie zrobione a do tego swietna piosenka ;)

05.03.2008
12:55
smile
[11]

MasterDD [ :-D ]

Wszystkie z lapkami swietne :-)

05.03.2008
13:17
[12]

Kozi89 [ Legend ]

Wygląda fajnie. Ale zatoki nie pozwalają cieszyć mi sie tym filmem. Ta muzyka mi głowę po prostu rozsadza...

05.03.2008
14:22
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

fett - przecież sam napisałem że przerabiany filmik :D ale robi wrażenie

05.03.2008
14:29
[14]

Fett [ Avatar ]

Shayeck - nie zauważyłem ^^ Sorry

05.03.2008
16:45
[15]

Łysack [ Przyjaciel ]

pierwszy filmik znacznie lepszy moim zdaniem:)

05.03.2008
16:48
[16]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

pierwszy film lepsiejszy

05.03.2008
21:26
[17]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

fajny fajny ale się nudzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.