GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefield Heroes [1] Czekamy...

05.03.2008
01:42
[1]

tosiek2142 [ teH pWn3r ]

Battlefield Heroes [1] Czekamy...

5 ważnych zasad które powinien znać każdy żołnierz w tym wątku:

1. W tym wątku dyskutujemy o grze Battlefield Heroes
2. Możecie przedstawiaż swoje opinie, problemy, pytania itp.
3. Żołnierze nie przeklinają
4. Żołnierze nie obrażają innych oraz ich uczuć / wiarę.
5. Możecie dyskutować na temat II Wojny Światowej itp.

Słówko na temat wątku :)
Jest to pierwsza część wątku o nadchodzącej grze Battlefield Heroes. Tutaj dyskutujemy na temat gry, EA, II Wojny Światowej i innych seriach Battlefield jeżeli to wszytko wiąże się z grą Battlefield Heroes.
Miejmy nadzieję że przybędzie tu duzo tubylców i że powstaną następne części tego wątku.
Także, DO PISANIE ŻOŁNIERZE! :))

KRÓTKI OPIS GRY:
Battlefield Heroes to trzecioosobowa gra akcji od studia DICE. Tytuł ten nie wiąże się bezpośrednio z żadną odsłon serii Battlefield, lecz stanowi odrębny projekt, realizowany w ramach programu Play 4 Free, autorskiej inicjatywy koncernu Electronic Arts. W związku z tym produkt rozprowadzany jest darmowo za pośrednictwem Internetu, zaś jego używanie nie wymaga wnoszenia żadnych opłat abonamentowych. Wszytko dzieje się w czsach II Wojny Światowej. Gra jest pełna humoru. Nie ma tam zbyt dużej przemocy ani krwi. Limit wiekowy to 12+ lat. Premiera gry odbędzie się w lecie 2008. Miesiąc nie jest jeszcze znany.

WYMAGANIA GRY:

****Jeszcze nie znane****

PRZYDATNE LINKI:
Trailer:
Oficjalna strona:

OCZEKUJĄCY NA GRĘ:
***Narazie brak ;]****


Battlefield Heroes [1] Czekamy... - tosiek2142
05.03.2008
08:10
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Z tego co widzę to podróbka Team Fortress 2, tyle że za darmo

05.03.2008
08:22
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Z tego co widzę to podróbka Team Fortress 2, tyle że za darmo

Podróbka ze względu na samą grafikę? To TF2 było podróbką Jazza i XIII zarazem....
Głośna gra za free z pojazdami - tego nie było już dawno.

05.03.2008
08:23
[4]

czekers [ Turbojugend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7466138&N=1

06.03.2008
18:39
[5]

mos_def [ Senator ]

Kiedy to ma wyjsc (oficjalnie) ?
we wstepniaku nic nie ma (taka błahostka)

06.03.2008
18:40
[6]

beziko [ Senator ]

Taki wątek juz jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.03.2008
18:44
[7]

szarzasty [ rammsteinick ]

Z tego co widzę to podróbka Team Fortress 2, tyle że za darmo

przecież te gry będzie różnić niemal wszystko poza tym że obie są sieciowymi strzelankami (nawet grafika jest inna- do kreski TF2 trochę brakuje nowemu BF)- warto czasem najpierw poczytać o grach aby pozniej je porównac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.