tosiek2142 [ teH pWn3r ]
Battlefield Heroes [1] Czekamy...
5 ważnych zasad które powinien znać każdy żołnierz w tym wątku:
1. W tym wątku dyskutujemy o grze Battlefield Heroes
2. Możecie przedstawiaż swoje opinie, problemy, pytania itp.
3. Żołnierze nie przeklinają
4. Żołnierze nie obrażają innych oraz ich uczuć / wiarę.
5. Możecie dyskutować na temat II Wojny Światowej itp.
Słówko na temat wątku :)
Jest to pierwsza część wątku o nadchodzącej grze Battlefield Heroes. Tutaj dyskutujemy na temat gry, EA, II Wojny Światowej i innych seriach Battlefield jeżeli to wszytko wiąże się z grą Battlefield Heroes.
Miejmy nadzieję że przybędzie tu duzo tubylców i że powstaną następne części tego wątku.
Także, DO PISANIE ŻOŁNIERZE! :))
KRÓTKI OPIS GRY:
Battlefield Heroes to trzecioosobowa gra akcji od studia DICE. Tytuł ten nie wiąże się bezpośrednio z żadną odsłon serii Battlefield, lecz stanowi odrębny projekt, realizowany w ramach programu Play 4 Free, autorskiej inicjatywy koncernu Electronic Arts. W związku z tym produkt rozprowadzany jest darmowo za pośrednictwem Internetu, zaś jego używanie nie wymaga wnoszenia żadnych opłat abonamentowych. Wszytko dzieje się w czsach II Wojny Światowej. Gra jest pełna humoru. Nie ma tam zbyt dużej przemocy ani krwi. Limit wiekowy to 12+ lat. Premiera gry odbędzie się w lecie 2008. Miesiąc nie jest jeszcze znany.
WYMAGANIA GRY:
****Jeszcze nie znane****
PRZYDATNE LINKI:
Trailer:
Oficjalna strona:
OCZEKUJĄCY NA GRĘ:
***Narazie brak ;]****
mycha921 [ Invisible ]
Z tego co widzę to podróbka Team Fortress 2, tyle że za darmo
legrooch [ MPO Squad Member ]
Z tego co widzę to podróbka Team Fortress 2, tyle że za darmo
Podróbka ze względu na samą grafikę? To TF2 było podróbką Jazza i XIII zarazem....
Głośna gra za free z pojazdami - tego nie było już dawno.
czekers [ Turbojugend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7466138&N=1
mos_def [ Senator ]
Kiedy to ma wyjsc (oficjalnie) ?
we wstepniaku nic nie ma (taka błahostka)
beziko [ Senator ]
Taki wątek juz jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szarzasty [ rammsteinick ]
Z tego co widzę to podróbka Team Fortress 2, tyle że za darmo
przecież te gry będzie różnić niemal wszystko poza tym że obie są sieciowymi strzelankami (nawet grafika jest inna- do kreski TF2 trochę brakuje nowemu BF)- warto czasem najpierw poczytać o grach aby pozniej je porównac