GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No to i ja się pochwale: Jestem już pełnoletni :)

05.03.2008
00:26
smile
[1]

W32.Blaster [ Konsul ]

No to i ja się pochwale: Jestem już pełnoletni :)

Jako że na tym forum w ostatnim czasie głównie czytam a nie piszę,więc nadeszła okazja by sobie wreszcie nabić jakiegoś posta.A więc moi drodzy, dzisiaj kończę magiczny próg wiekowy- 18kę :)

Tak więc się już pochwaliłem, a teraz czekam na życzenia :)

05.03.2008
00:27
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

spoiler start
umrzyj
spoiler stop


kiedy prawko ?

05.03.2008
00:28
[3]

N2 [ negroz ]

Dobrego.

Dobrze wykorzystaj ten wiek, ponieważ za kilka lat będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś, lub to co zrobiłeś w tymże czasie, tak jak ja to teraz czynie.

05.03.2008
00:28
[4]

W32.Blaster [ Konsul ]

Shaybeck --> Dzięki ;]

Za tydzień lub dwa kończę kurs,więc jak dobrze pójdzie to za 1,5 miesiąca będę trzymał prawko w ręku.

05.03.2008
00:28
smile
[5]

tigerkb [ NEKROSKOP ]

ach, kiedy to bylo ;)

i nie przechwalaj sie ;P

05.03.2008
00:30
smile
[6]

MasterDD [ :-D ]

Najlepszego :-)

05.03.2008
00:48
smile
[7]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Najlepszego :]

05.03.2008
00:54
smile
[8]

Łyczek [ Legend ]

Jedynie powiem "Teraz masz przesrane" :)

A tak poza tym to wszystkiego najlepszego, rozważnie podejmuj decyzje w swoim życiu !

Sto lat !

05.03.2008
00:55
[9]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Wszystkiego najlepszego.

Chociaż nie wiem - może powinienem współczuć? ;)

05.03.2008
01:14
[10]

pikolo [ KCM:* ]

Najlepszego !

05.03.2008
02:08
smile
[11]

Volk [ Legend ]

18tka - dobre urodziny, mam nadzieje ze nie spedzisz ich na trzezwo :)

05.03.2008
06:39
smile
[12]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Najlepszego : )

05.03.2008
06:44
[13]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Nie masz się z czego cieszyć. Za jakiś czas będziesz chciał mieć znowu te 14 lat... ale...
Najlepszego! :)

05.03.2008
06:57
smile
[14]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Najlepszego :)

05.03.2008
07:24
smile
[15]

Belert [ Senator ]

Witamy w swiecie doroslych.

05.03.2008
07:26
[16]

Vidos [ Legend ]

Wszystkiego dobrego.

05.03.2008
07:48
[17]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Wszystkiego Najlepszego :)

05.03.2008
08:17
smile
[18]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Wszystkiego najlepszego i 100lat :)

05.03.2008
08:18
smile
[19]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Zgładź się z ziomkami.

05.03.2008
08:25
smile
[20]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

128 lat życia:)

05.03.2008
08:25
[21]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

to ja mu dam 256 lat życia ... żyj długo, nie rozwal się w samochodzie

05.03.2008
08:32
smile
[22]

Uno07 [ Senator ]

Wszystkiego Najlepszego :)

05.03.2008
08:48
smile
[23]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkiego Dobrego!

05.03.2008
08:52
smile
[24]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Wszytskiego najlepsiejszego :)

05.03.2008
08:52
smile
[25]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Wszystkiego Najlepszego!

05.03.2008
09:09
smile
[26]

FunBreaker [ I will fall ]

Najlepszego

05.03.2008
09:26
smile
[27]

wornock [ Armin van Buuren ]

Sto lat !

05.03.2008
09:28
smile
[28]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Najlepszego!

05.03.2008
10:04
smile
[29]

WolfHunter [ Pretorianin ]

Gratulacje!życzę ci najlepszego!

05.03.2008
10:10
[30]

session [ Pretorianin ]

W32.Blaster --> zapamiętaj: to, że masz 18 lat, nie oznacza, że możesz pójść do sklepu i kupić sobie piwo

05.03.2008
10:19
smile
[31]

HumanGhost [ Senator ]

Gratulacje. Teraz dopiero zaczną sie schody. ;D

05.03.2008
10:59
smile
[32]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

No to i ja się pochwale: Jestem już pełnoletni :)

tez chcialbym byc swiezo upieczonym pelnoletnim :) ale czas biegnie nieublaganie :/

05.03.2008
11:12
smile
[33]

szuru-buru [ Jacuś ]

Gratulacje!

Znudzi Ci sie ta pełnoletniość bardzo szybko.

05.03.2008
11:20
smile
[34]

Foks!k [ SunShine ]

Najlepszego !

05.03.2008
11:44
smile
[35]

bartoniu [ Konsul ]

to ja też nabije posta wszystkiego najlepszego mnie to samo czeka za 6 miesiecy

05.03.2008
11:48
smile
[36]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

stara dupa z Ciebie ;)

najlepszego !

05.03.2008
12:34
[37]

musio3 [ Konsul ]

teraz już z roku na rok będzie tylko coraz gorzej.

powodzenia

05.03.2008
15:00
smile
[38]

W32.Blaster [ Konsul ]

Dzięki wszystkim za życzenia :)
Prawde powiedziawszy,faktycznie mógłbym teraz się zatrzymać w miejscu jeśli chodzi o sam wiek.No ale nic,czas dalej płynie a do 20ki jeszcze daleko ;)

05.03.2008
15:02
[39]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Ciesz sie stary. Jak mialem 12 lat chcialem miec 18 i robic co chce. Gdy skonczylem 18 bylo ok. gdy skonczylem 25 chcialem oddac dusze diablu by miec te 12 lat...

05.03.2008
15:08
smile
[40]

doctore16 [ Konsul ]

ja od prawie roku mam to zakichane 18 i juz teraz oddalbym wszystko za 12

05.03.2008
15:11
[41]

W32.Blaster [ Konsul ]

Ostatni raz kiedy strasznie chciałem mieć te 18 lat,to było z jakieś 2 lata temu.A od tamtej pory jakoś na to nie zwracałem uwagi,nie przeszkadzało mi to że byłem niepełnoletni.W zasadzie teraz się tylko zmieni to że mogę mieć prawo jazdy i moge głosować,w zasadzie to tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany :]

05.03.2008
15:12
[42]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Pozyjesz, zrozumiesz :) Zmiany nie w tym co mozesz/nie mozesz a w tym ile masz lat :)

05.03.2008
15:15
[43]

Fett [ Avatar ]

no to teraz już łapiesz się za mandaty za picie w miejscu publicznym ;)

05.03.2008
15:31
[44]

whiter [ Generaďż˝ ]

500 lat życia!

05.03.2008
15:36
smile
[45]

^Graczka^ [ Alexandra ]

Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia, Szczęścia, Pomarańczy...;-)

05.03.2008
15:37
smile
[46]

Sisieq [ Pretorianin ]

...niech ci baba na goło tańczy !

05.03.2008
15:45
[47]

litlat [ (A)//(E) ]

Ciesze sie Twoją radością... ;)

A mi jeszcze pare miesięcy zostało... :]

05.03.2008
15:45
smile
[48]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Najlepszego !

05.03.2008
15:51
[49]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Wszystkiego najlepszego :)

05.03.2008
16:04
[50]

Bechemoth [ Konsul ]

mi jeszcze dwa lata niecałe zostały,

najlepszego!!!

05.03.2008
16:06
[51]

WolverineX [ Legend ]

to staje sie juz nudne i wtorne jak gry rpg

05.03.2008
16:08
[52]

Mazzop [ ]

według moich informacji nie masz jeszcze 5 lat :P (Discovered: August 11, 2003)

05.03.2008
16:11
[53]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Najlepszego :)

A nic nie postawisz?? :P

05.03.2008
16:24
[54]

W32.Blaster [ Konsul ]

A proszę bardzo....


No to i ja się pochwale: Jestem już pełnoletni :) - W32.Blaster
05.03.2008
17:29
smile
[55]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam...

Wszystkiego na(j)lepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i dożycia setki ;)

05.03.2008
17:31
[56]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Wszystkiego najlepszego.

05.03.2008
17:35
smile
[57]

Mac94 [ TF2 Player ]

Wszystkiego Najlepszego!

05.03.2008
17:37
smile
[58]

ValkyreX [ Legend ]

Wszystkiego Najlepszego.

05.03.2008
17:47
smile
[59]

siekator [ Król Rybak ]

Dołączam się do życzeń.

05.03.2008
17:51
smile
[60]

Kozi89 [ Legend ]

Wszystkiego najlepszego!

05.03.2008
18:06
[61]

jajko w imadle [ Kozak ]

Wszystkiego najlepszego!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.