
W32.Blaster [ Konsul ]
No to i ja się pochwale: Jestem już pełnoletni :)
Jako że na tym forum w ostatnim czasie głównie czytam a nie piszę,więc nadeszła okazja by sobie wreszcie nabić jakiegoś posta.A więc moi drodzy, dzisiaj kończę magiczny próg wiekowy- 18kę :)
Tak więc się już pochwaliłem, a teraz czekam na życzenia :)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
N2 [ negroz ]
Dobrego.
Dobrze wykorzystaj ten wiek, ponieważ za kilka lat będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś, lub to co zrobiłeś w tymże czasie, tak jak ja to teraz czynie.
W32.Blaster [ Konsul ]
Shaybeck --> Dzięki ;]
Za tydzień lub dwa kończę kurs,więc jak dobrze pójdzie to za 1,5 miesiąca będę trzymał prawko w ręku.

tigerkb [ NEKROSKOP ]
ach, kiedy to bylo ;)
i nie przechwalaj sie ;P

MasterDD [ :-D ]
Najlepszego :-)

Bad Olo [ Stoprocent ]
Najlepszego :]

Łyczek [ Legend ]
Jedynie powiem "Teraz masz przesrane" :)
A tak poza tym to wszystkiego najlepszego, rozważnie podejmuj decyzje w swoim życiu !
Sto lat !
TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Wszystkiego najlepszego.
Chociaż nie wiem - może powinienem współczuć? ;)
pikolo [ KCM:* ]
Najlepszego !

Volk [ Legend ]
18tka - dobre urodziny, mam nadzieje ze nie spedzisz ich na trzezwo :)

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Najlepszego : )
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Nie masz się z czego cieszyć. Za jakiś czas będziesz chciał mieć znowu te 14 lat... ale...
Najlepszego! :)

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Najlepszego :)

Belert [ Senator ]
Witamy w swiecie doroslych.
Vidos [ Legend ]
Wszystkiego dobrego.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Wszystkiego Najlepszego :)

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Wszystkiego najlepszego i 100lat :)

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Zgładź się z ziomkami.

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
128 lat życia:)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
to ja mu dam 256 lat życia ... żyj długo, nie rozwal się w samochodzie

Uno07 [ Senator ]
Wszystkiego Najlepszego :)

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Wszytskiego najlepsiejszego :)

vinni [ Fan Siatkówki ]
Wszystkiego Najlepszego!

FunBreaker [ I will fall ]
Najlepszego

wornock [ Armin van Buuren ]
Sto lat !

DJ Pinata [ in rainbows ]
Najlepszego!

WolfHunter [ Pretorianin ]
Gratulacje!życzę ci najlepszego!
session [ Pretorianin ]
W32.Blaster --> zapamiętaj: to, że masz 18 lat, nie oznacza, że możesz pójść do sklepu i kupić sobie piwo

HumanGhost [ Senator ]
Gratulacje. Teraz dopiero zaczną sie schody. ;D

cotton_eye_joe [ maniaq ]
No to i ja się pochwale: Jestem już pełnoletni :)
tez chcialbym byc swiezo upieczonym pelnoletnim :) ale czas biegnie nieublaganie :/

szuru-buru [ Jacuś ]
Gratulacje!
Znudzi Ci sie ta pełnoletniość bardzo szybko.

Foks!k [ SunShine ]
Najlepszego !

bartoniu [ Konsul ]
to ja też nabije posta wszystkiego najlepszego mnie to samo czeka za 6 miesiecy

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
stara dupa z Ciebie ;)
najlepszego !
musio3 [ Konsul ]
teraz już z roku na rok będzie tylko coraz gorzej.
powodzenia

W32.Blaster [ Konsul ]
Dzięki wszystkim za życzenia :)
Prawde powiedziawszy,faktycznie mógłbym teraz się zatrzymać w miejscu jeśli chodzi o sam wiek.No ale nic,czas dalej płynie a do 20ki jeszcze daleko ;)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Ciesz sie stary. Jak mialem 12 lat chcialem miec 18 i robic co chce. Gdy skonczylem 18 bylo ok. gdy skonczylem 25 chcialem oddac dusze diablu by miec te 12 lat...

doctore16 [ Konsul ]
ja od prawie roku mam to zakichane 18 i juz teraz oddalbym wszystko za 12
W32.Blaster [ Konsul ]
Ostatni raz kiedy strasznie chciałem mieć te 18 lat,to było z jakieś 2 lata temu.A od tamtej pory jakoś na to nie zwracałem uwagi,nie przeszkadzało mi to że byłem niepełnoletni.W zasadzie teraz się tylko zmieni to że mogę mieć prawo jazdy i moge głosować,w zasadzie to tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany :]
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Pozyjesz, zrozumiesz :) Zmiany nie w tym co mozesz/nie mozesz a w tym ile masz lat :)
Fett [ Avatar ]
no to teraz już łapiesz się za mandaty za picie w miejscu publicznym ;)
whiter [ Generaďż˝ ]
500 lat życia!

^Graczka^ [ Alexandra ]
Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia, Szczęścia, Pomarańczy...;-)

Sisieq [ Pretorianin ]
...niech ci baba na goło tańczy !
litlat [ (A)//(E) ]
Ciesze sie Twoją radością... ;)
A mi jeszcze pare miesięcy zostało... :]

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Najlepszego !
Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Wszystkiego najlepszego :)
Bechemoth [ Konsul ]
mi jeszcze dwa lata niecałe zostały,
najlepszego!!!
WolverineX [ Legend ]
to staje sie juz nudne i wtorne jak gry rpg
Mazzop [ ]
według moich informacji nie masz jeszcze 5 lat :P (Discovered: August 11, 2003)
*_*Cypriani [ White Trash ]
Najlepszego :)
A nic nie postawisz?? :P

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam...
Wszystkiego na(j)lepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i dożycia setki ;)
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Wszystkiego najlepszego.

Mac94 [ TF2 Player ]
Wszystkiego Najlepszego!

ValkyreX [ Legend ]
Wszystkiego Najlepszego.

siekator [ Król Rybak ]
Dołączam się do życzeń.

Kozi89 [ Legend ]
Wszystkiego najlepszego!
jajko w imadle [ Kozak ]
Wszystkiego najlepszego!