
tsunami [ Sh!t Happens ]
Targi Gier w Krakowie - 'Level_01' (18-20.IV)
Właśnie przeczytałem informacje ogłaszającą targi gier, które odbędą się w Krakowie. Informacja sądzę, że szczególnie interesująca dla osób stąd i okolic.
Jak w temacie jest podane, impreza ma się odbyć w dniach od 18 do 20 kwietnia. Za wstęp za 3 dni zapłacimy 20zł (można za pojedyncze dni też płacić). Sporo patronatów jest, więc i może jakieś konkursy/turnieje się odbędą.
Czy ktoś z GOL'a wie, czy będzie się wybierał ? Ja narazie się nastawiam, że pójdę. Zapisy rozpoczynają się 14-tego marca, więc niebawem.
I jeszcze pytanie na koniec. Czy wie ktoś coś o targach gier w Warszawie ? Znalazłem info tylko o Warsaw Game Show, ale to z przed 2-ch lat. Podobno jakieś mają się odbywać teraz w marcu
Pozdrawiam.
tsunami [ Sh!t Happens ]
Poranny bump, ponieważ założyłem wątek o 00:00 kiedy większość spała. ;-)
tsunami [ Sh!t Happens ]
ostatni up.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Kurcz, czemu na podlasiu nie ma żadnych imprez związanych z tym tematem ? Drugi koniec Polski, więc się nie zjawię.

amadi1 [ Pretorianin ]
Ja pojde z pewnoscia. 16 kilosow od Kraka, więc się zjawię;)

Kompo [ Legend ]
Może się zjawię. :>
volvo [ Konsul ]
Yyy czemu takie fajne rzeczy są organizowane jak mnie nie ma w kraju :PP