GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Targi Gier w Krakowie - 'Level_01' (18-20.IV)

05.03.2008
00:01
smile
[1]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Targi Gier w Krakowie - 'Level_01' (18-20.IV)

Właśnie przeczytałem informacje ogłaszającą targi gier, które odbędą się w Krakowie. Informacja sądzę, że szczególnie interesująca dla osób stąd i okolic.

Jak w temacie jest podane, impreza ma się odbyć w dniach od 18 do 20 kwietnia. Za wstęp za 3 dni zapłacimy 20zł (można za pojedyncze dni też płacić). Sporo patronatów jest, więc i może jakieś konkursy/turnieje się odbędą.

Czy ktoś z GOL'a wie, czy będzie się wybierał ? Ja narazie się nastawiam, że pójdę. Zapisy rozpoczynają się 14-tego marca, więc niebawem.




I jeszcze pytanie na koniec. Czy wie ktoś coś o targach gier w Warszawie ? Znalazłem info tylko o Warsaw Game Show, ale to z przed 2-ch lat. Podobno jakieś mają się odbywać teraz w marcu


Pozdrawiam.


Targi Gier w Krakowie - 'Level_01' (18-20.IV) - tsunami
05.03.2008
07:56
[2]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Poranny bump, ponieważ założyłem wątek o 00:00 kiedy większość spała. ;-)

05.03.2008
12:51
[3]

tsunami [ Sh!t Happens ]

ostatni up.

05.03.2008
12:55
[4]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Kurcz, czemu na podlasiu nie ma żadnych imprez związanych z tym tematem ? Drugi koniec Polski, więc się nie zjawię.

05.03.2008
13:20
smile
[5]

amadi1 [ Pretorianin ]

Ja pojde z pewnoscia. 16 kilosow od Kraka, więc się zjawię;)

05.03.2008
13:43
smile
[6]

Kompo [ Legend ]

Może się zjawię. :>

05.03.2008
19:50
[7]

volvo [ Konsul ]

Yyy czemu takie fajne rzeczy są organizowane jak mnie nie ma w kraju :PP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.