GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WTF? usuwanie katalogu

04.03.2008
23:51
smile
[1]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

WTF? usuwanie katalogu

mam na dysku katalog, a w nim plik .avi. postanowilem sie pozbyc i pliku i katalogu, tak wiec shfit+del powinien zalatwic sprawe... no i plik .avi sie grzecznie usunal, a katalog nie. za kazdym razem wyskakuje info, ze plik (!) jest uzywany przez inna osobe lub program. problem w tym, ze chce usunac pusty katalog. nie ma w nim zadnych plikow (nie, ukrytych tez nie ma). no wiec WTF?

04.03.2008
23:52
[2]

reksio [ Q u e e r ]

Zrób restart albo ściągnij wielce przydatny programik, Unlocker, uwolnij proces i skasuj katalog.

04.03.2008
23:52
[3]

Volk [ Legend ]

Sproboj w trybie awaryjnym, ewentualnie program Unlocker.

[damn, drugi ale przed wysiem :)]

04.03.2008
23:53
[4]

wysiak [ Senator ]

Zrestartuj komputer, usun w trybie awaryjnym, google Unlocker.


LOL.

04.03.2008
23:53
[5]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Spróbuj Unlockerem.

04.03.2008
23:59
[6]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

czlowiek zapomina co stary dobry reset potrafi zdzialac. zalatwione! dzieki wielkie za pomoc!

... ale gnebi mnie co za gowno korzystalo z PUSTEGO katalogu na dysku?...

edit: rozwazalem tez tryb awaryjny - tylko na przyszlosc niech ktos mi przypomni jak sie do niego wchodzilo?

05.03.2008
01:01
[7]

wishram [ lets dance ]

F8 - przy uruchamianiu kompa, po tym jak znika już napis 'press del to enter BIOS', najlepiej kilkaj cały czas F8 to trafisz na odpowiedni moment

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.