
Ronnie Soak [ Lollygagger ]
WTF? usuwanie katalogu
mam na dysku katalog, a w nim plik .avi. postanowilem sie pozbyc i pliku i katalogu, tak wiec shfit+del powinien zalatwic sprawe... no i plik .avi sie grzecznie usunal, a katalog nie. za kazdym razem wyskakuje info, ze plik (!) jest uzywany przez inna osobe lub program. problem w tym, ze chce usunac pusty katalog. nie ma w nim zadnych plikow (nie, ukrytych tez nie ma). no wiec WTF?
reksio [ Q u e e r ]
Zrób restart albo ściągnij wielce przydatny programik, Unlocker, uwolnij proces i skasuj katalog.
Volk [ Legend ]
Sproboj w trybie awaryjnym, ewentualnie program Unlocker.
[damn, drugi ale przed wysiem :)]
wysiak [ Senator ]
Zrestartuj komputer, usun w trybie awaryjnym, google Unlocker.
LOL.
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Spróbuj Unlockerem.
Ronnie Soak [ Lollygagger ]
czlowiek zapomina co stary dobry reset potrafi zdzialac. zalatwione! dzieki wielkie za pomoc!
... ale gnebi mnie co za gowno korzystalo z PUSTEGO katalogu na dysku?...
edit: rozwazalem tez tryb awaryjny - tylko na przyszlosc niech ktos mi przypomni jak sie do niego wchodzilo?
wishram [ lets dance ]
F8 - przy uruchamianiu kompa, po tym jak znika już napis 'press del to enter BIOS', najlepiej kilkaj cały czas F8 to trafisz na odpowiedni moment