GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Szaleni Arabowie i ich dzikie maszyny"

04.03.2008
23:39
[1]

tsunami [ Sh!t Happens ]

"Szaleni Arabowie i ich dzikie maszyny"

Wiem, że były filmiki z tej serii już, ale ten wyjątkowo mnie urzekł, z powodu prędkości jaką jadą :P



(nie to nie jest CG...)

04.03.2008
23:42
smile
[2]

Ziku90 [ Ziku ]

Jak oni to auto na bok stawiają? :]

04.03.2008
23:43
[3]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Loo w pyte, chcialbym siedziec jako pasazer ;)

04.03.2008
23:44
smile
[4]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Ziku90 --> Lekki zakręt w lewo, później ostry, ale nie duży w prawo. Potrzeba do tego samochód z wysokim środkiem ciężkości. Pewnie dodatkowo w środku siedzi 4-ech wysokich arabów :P

04.03.2008
23:47
[5]

Boroova [ Gwiazdka ]

Skoro jestesmy w temacie arabow i ich maszyn to:



UWAGA - DRASTYCZNE!

04.03.2008
23:55
[6]

Molpi [ I LOL'd ]

Powaleni Ci arabowie xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.