Kozi89 [ Legend ]
Poczta - pytanie
Mam takie pytanie. Czy jest możliwość aby paczka zatrzymała sie na moje życzenie w punkcie pocztowym? Chodzi o to, że chciałbym paczkę odebrać osobiście na poczcie. Nie chce, żeby listonosz przynosił mi do domu ani tego co zamówiłem, ani awizo. Da się to jakoś zrobić??

Volk [ Legend ]
Chcesz ukryc przed rodzicami zakupy w sex szopie?
Kozi89 [ Legend ]
nie, w Wirtusie:D
Ale nie odbiegajmy od tematu:)
Genzo [ Progressive ]
poste restante
Kozi89 [ Legend ]
Genzo ---> Da sie to załatwić na Wirtusie jakoś??
Albo czy ja może mogę to sam załatwić jakoś??
blazerx [ ]
moze wystarczy nieodebrac list/paczki wtedy zostawia dla ciebie karteczke kiedy masz odebrac
Genzo [ Progressive ]
napisz do nich maila :)
blazerx -> Nie chce, żeby listonosz przynosił mi do domu ani tego co zamówiłem, ani awizo
Kozi89 [ Legend ]
Problem w tym, że w domu ktoś na pewno będzie, a chodzi o to, żeby nikt się nie dowiedział że coś zamówiłem. Kłamać nie umiem więc żadna ściema nie przejdzie :P Ta paczka po prostu nie może trafić na moją ulice...

blazerx [ ]
karteczka
edit
niemoze byc, ze niedoczytalem
Kozi89 [ Legend ]
Jeśli rodzice odbiorą awizo jestem spalony. Nikt na w domu nie może sie dowiedzieć, że czekam na jaką kol wiek paczkę.
blazerx [ ]
to nie mozesz wyslac na kumpla?
Kozi89 [ Legend ]
blazerx ---> yyy... jak mogłem być tak tępy :P Dzięki wielkie. Chyba, że myślicie, ze mail do wirtusa wystarczy??