GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poczta - pytanie

04.03.2008
23:20
[1]

Kozi89 [ Legend ]

Poczta - pytanie

Mam takie pytanie. Czy jest możliwość aby paczka zatrzymała sie na moje życzenie w punkcie pocztowym? Chodzi o to, że chciałbym paczkę odebrać osobiście na poczcie. Nie chce, żeby listonosz przynosił mi do domu ani tego co zamówiłem, ani awizo. Da się to jakoś zrobić??

04.03.2008
23:20
smile
[2]

Volk [ Legend ]

Chcesz ukryc przed rodzicami zakupy w sex szopie?

04.03.2008
23:22
[3]

Kozi89 [ Legend ]

nie, w Wirtusie:D

Ale nie odbiegajmy od tematu:)

04.03.2008
23:24
[4]

Genzo [ Progressive ]

poste restante

04.03.2008
23:25
[5]

Kozi89 [ Legend ]

Genzo ---> Da sie to załatwić na Wirtusie jakoś??

Albo czy ja może mogę to sam załatwić jakoś??

04.03.2008
23:26
[6]

blazerx [ ]

moze wystarczy nieodebrac list/paczki wtedy zostawia dla ciebie karteczke kiedy masz odebrac

04.03.2008
23:26
[7]

Genzo [ Progressive ]

napisz do nich maila :)

blazerx -> Nie chce, żeby listonosz przynosił mi do domu ani tego co zamówiłem, ani awizo

04.03.2008
23:28
[8]

Kozi89 [ Legend ]

Problem w tym, że w domu ktoś na pewno będzie, a chodzi o to, żeby nikt się nie dowiedział że coś zamówiłem. Kłamać nie umiem więc żadna ściema nie przejdzie :P Ta paczka po prostu nie może trafić na moją ulice...

04.03.2008
23:29
smile
[9]

blazerx [ ]



karteczka

edit
niemoze byc, ze niedoczytalem

04.03.2008
23:31
[10]

Kozi89 [ Legend ]

Jeśli rodzice odbiorą awizo jestem spalony. Nikt na w domu nie może sie dowiedzieć, że czekam na jaką kol wiek paczkę.

04.03.2008
23:33
[11]

blazerx [ ]

to nie mozesz wyslac na kumpla?

04.03.2008
23:35
[12]

Kozi89 [ Legend ]

blazerx ---> yyy... jak mogłem być tak tępy :P Dzięki wielkie. Chyba, że myślicie, ze mail do wirtusa wystarczy??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.