mikhell [ Master of Puppets ]
Hamachi - problem z resetowaniem łącza
Mam problem z Hamachi...
Po jakimś czasie od rozpoczęcia gry, resetuje mi się internet.
Próbowałem grać tylko w Total Annihilation, net wywala mi po około pół godziny.
Po tym czasie wyskakuje komunikat w grze że rywal zniknął, ale jak zminimalizuję ją, to qidzę że np. GG jest wyłączone, a po paru sekundach się włącza.
Mam Neostradę (livebox) 0,5 Mb/s oraz 6 Mb/s. Na obu było to samo.
hubs [ Black ]
To raczej problem neta a nie hamachi.On tylko uzywa internetu a jak ten pada to i hama pada.
mikhell [ Master of Puppets ]
Niby tak, ale net normalnie działa stabilnie, a z hamachi zdarzyło mi się tak już ze 4 razy - zawsze po podobnym czasie użytkowania.
mikhell [ Master of Puppets ]
Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł, jak temu zaradzić?