GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hamachi - problem z resetowaniem łącza

04.03.2008
23:08
[1]

mikhell [ Master of Puppets ]

Hamachi - problem z resetowaniem łącza

Mam problem z Hamachi...
Po jakimś czasie od rozpoczęcia gry, resetuje mi się internet.
Próbowałem grać tylko w Total Annihilation, net wywala mi po około pół godziny.
Po tym czasie wyskakuje komunikat w grze że rywal zniknął, ale jak zminimalizuję ją, to qidzę że np. GG jest wyłączone, a po paru sekundach się włącza.
Mam Neostradę (livebox) 0,5 Mb/s oraz 6 Mb/s. Na obu było to samo.

04.03.2008
23:14
[2]

hubs [ Black ]

To raczej problem neta a nie hamachi.On tylko uzywa internetu a jak ten pada to i hama pada.

04.03.2008
23:25
[3]

mikhell [ Master of Puppets ]

Niby tak, ale net normalnie działa stabilnie, a z hamachi zdarzyło mi się tak już ze 4 razy - zawsze po podobnym czasie użytkowania.

05.03.2008
12:59
[4]

mikhell [ Master of Puppets ]

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł, jak temu zaradzić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.