GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przedwcześnie poznaliśmy zwycięzcę wyborów 2008 w USA ?

04.03.2008
23:05
[1]

Aristos [ między słowami ]

Przedwcześnie poznaliśmy zwycięzcę wyborów 2008 w USA ?



- na razie można się śmiać, ale moze być ciekawie, gdy McCain reczywiście wygra z wynikiem w okolicach 48%. Mi do śmiechu jest jakby mniej, ale interesowałem się tematem 'maszynek do głosowania' od jakiegoś czasu.. więc specjalnie się nie zdziwiłem. Dla zainteresowanych - googlać: votergate i Diebold. Zresztą na YouTube też się coś znajdzie. Teraz zostało tylko czekać w Polsce na zmasowany 'brainwash' przekonujący nas, jaki to wygodny i nowoczesny jest system elektroniczny do głosowania (nie tylko u nas: w kilku lokalach w Moskwie testowano taki system dwa dni temu) . Aha.. i najlepiej jeszcze obsługiwany przez prywatną firmę. Więc PRowcy do dzieła, szczególnie liczę tu na środowisko 'Wyborczej' i 'mediów masowego rażenia'.
Apropo: ktoś się orientuje, czy 'nasze' PKW rzeczywiście zlicza/zliczało głosy na systemach Prokomu, z tejże firmy oprogramowaniem (o kodzie 'zamkniętym') ?

04.03.2008
23:10
[2]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

hmmm.... A to kiedyś tez cos było, co tak długo liczyli głosy, bo się system posypał czy cos?

spoiler start


Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough
spoiler stop

04.03.2008
23:12
[3]

wysiak [ Senator ]

O, czyzby Demokraci juz szukali wyjasnien 'co sie stao'? Jak McCain ma nie wygrac duza przewaga, majac taka konkurencje..?

04.03.2008
23:12
[4]

Azzie [ bonobo ]


Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough


grrrrr

04.03.2008
23:16
[5]

kastore [ Troll Slayer ]

Republikanie oszukiwali podczas dwóch ostatnich wyborów, więc pewnie teraz też.

04.03.2008
23:17
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

Jasne, i jeszcze republikanie popierali konferderacje.

04.03.2008
23:19
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Heh.
Jeśli ktoś spodziewa się, że wybory prezydenckie w US&A wygra murzyn (ups... Afroamerykanin xD), to musi mieć nieźle pozamiatane pod czapeczką. :)

Dlatego wcale się nie zdziwię, jak po wyborach okaże się, że wygrał... G. Bush. xD

04.03.2008
23:20
[8]

Azzie [ bonobo ]

Slyszalem ze jak wygra murzyn to bedzie koniec swiata :)

04.03.2008
23:21
[9]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

meryphillia--> Ten Obama, to taki czarny , jak ja czerwony :)

04.03.2008
23:21
smile
[10]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Azzie >>> Koniec Świata jest zarezerwowany dla Papieża-Murzyna. ;P

04.03.2008
23:21
[11]

Soulcatcher [ end of winter ]

Moja propozycja jest taka, jak nie rozumiesz o co chodzi w tym filmiku, nie wypowiadaja się.

04.03.2008
23:28
[12]

Coolabor [ ~~Kochający Walery ]

Czy H. Clinton wycofała się? Ona miała być "namaszczona" na prezydenta...

Już widzę sytuację. Moim zdaniem Clinton wygra wybory.

04.03.2008
23:32
[13]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Coolabor--> Chodzą głosy, że jeżeli przegra dzisiejsze prawybory, szczególnie w Texasie i Ohio to ma się wycofać, ja jednak bym to potraktował jako plotki.

żródło:

04.03.2008
23:36
[14]

Coolabor [ ~~Kochający Walery ]

Hmm, w Teksasie raczej nie przegra :)

A tak już na marginesie: jeśli wierzyć "teoriom spiskowym", to właśnie Clinton ma te wybory wygrać i niejako zostało to zaplanowane.

Patrząc nawet z przymrużeniem oka na tą nowinę, to zastanawia mnie fakt, że obecnie Clinton daje się już równe szanse z Obamą, podczas, gdy jeszcze kilka tygodni temu była wyraźnie za nim. Ciekawe :)

04.03.2008
23:42
smile
[15]

Volk [ Legend ]

Polska opozycja powinna sie uczyc od Demokratow jak robic dobre filmiki.

04.03.2008
23:44
[16]

blazerx [ ]

to nie filmik demokratow

polecam:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.