
Szyszkłak [ offensive ]
Byl taki teledysk kiedys ktorego szukam
No wiec tak jak to bywa ze mna i muzyka to same problemy.
Otoz widzialem kiedys u kolegi teledysk. jakis rockowy kawalek - hamerykanski podejrzewam.
sprawa wyglada tak:
wchodzi mlody szczeniak do baru, gdzie tlumy oblegaja jakiegos innego gitarzyste - koles ubrany jak z teledyskow z lat 80, lajkra te sprawy, bujna czupryna etc.
ow mlody zaczyna grac jakis kawalek na gitarze - ten drugi stara sie nasladowac, co kawalek mlody narzuca coraz wieksze tempo. chyba na koncu pan 'rock star' daje za wygrana.
z tego co pamietam to ten 'mlody' i ten co jest gwiazda rockowa to ten sam gosc. a z tego co mowil moj kolega to byl/jest to jeden z lepszych gitarzystow ever.
ps. ja wiem ze te wskazowki to o kant d*** rozbic ale tylko tyle pamietam a bylo to kilka lat temu.
za wszelka pomoc dziekuje.
Mysza [ ]
A nie chodzi przypadkiem o fragment filmu "Crossroads" z pojedynkiem gitarowym? Jeśli tak, to ten kolo z bujną czupryną zwie się Steve Vai.
ronn [ moralizator ]
hm, w tym filmie brytni grała :)

Mysza [ ]
A ju siur? :)
Szyszkłak [ offensive ]
ooo to to chyba, troche inaczej to zapamietalem - ale to moze przez czas.
dzieki :)