GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Byl taki teledysk kiedys ktorego szukam

04.03.2008
22:59
smile
[1]

Szyszkłak [ offensive ]

Byl taki teledysk kiedys ktorego szukam

No wiec tak jak to bywa ze mna i muzyka to same problemy.

Otoz widzialem kiedys u kolegi teledysk. jakis rockowy kawalek - hamerykanski podejrzewam.
sprawa wyglada tak:
wchodzi mlody szczeniak do baru, gdzie tlumy oblegaja jakiegos innego gitarzyste - koles ubrany jak z teledyskow z lat 80, lajkra te sprawy, bujna czupryna etc.
ow mlody zaczyna grac jakis kawalek na gitarze - ten drugi stara sie nasladowac, co kawalek mlody narzuca coraz wieksze tempo. chyba na koncu pan 'rock star' daje za wygrana.

z tego co pamietam to ten 'mlody' i ten co jest gwiazda rockowa to ten sam gosc. a z tego co mowil moj kolega to byl/jest to jeden z lepszych gitarzystow ever.

ps. ja wiem ze te wskazowki to o kant d*** rozbic ale tylko tyle pamietam a bylo to kilka lat temu.

za wszelka pomoc dziekuje.

04.03.2008
23:06
[2]

Mysza [ ]

A nie chodzi przypadkiem o fragment filmu "Crossroads" z pojedynkiem gitarowym? Jeśli tak, to ten kolo z bujną czupryną zwie się Steve Vai.

04.03.2008
23:10
[3]

ronn [ moralizator ]

hm, w tym filmie brytni grała :)

04.03.2008
23:13
smile
[4]

Mysza [ ]

A ju siur? :)

04.03.2008
23:21
[5]

Szyszkłak [ offensive ]

ooo to to chyba, troche inaczej to zapamietalem - ale to moze przez czas.

dzieki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.