
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Z seri "dawne historie" Sprawdzamy sprawność WYSIA
no dobra wysiek, ja wiem że się starzejesz :D mogę sprawdzić Cię dzisiaj?
w jakim stopniu twój system zwolnił?
orlando - a to sprawdzian dla Ciebie specjalny :D
Orl@ndo [ Blade Runner ]
Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough
Ech, a kiedys i ja odejde i ktos inny mnie zastapi... coz, zycie...
A filmik stary.

Backside [ Generaďż˝ ]
<--- Orl@ndo - i jeszcze zapomniałeś dopisać "piersi" :)

dj4ever [ Senator ]
Wysiu, jak każdy mechanizm, potrzebuje odpoczynku. Od 22:00 do 6 rano jest wyłączony.
buahaha
Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough
Narmo-> albo nie masz racji, albo się zawiesił.

Arxel [ Legend ]
Czemu jak cokolwiek oglądam, to nikt nigdy mnie nie wymienia :(
Widać teraz abym to oglądał?
Narmo [ nikt ]
dj4ever --> Dziwne. Ja zauważyłem, ze w tych godzinach jest najbardziej aktywny.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
wypowiedział się na innym wątku ... a to chamstwo ...
wysia nie chce być już botem ? :D
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
wysiu nawet jako bot jest inteligentny. Ten wątek zrobiony tak troche na siłę. Nie dał się nabrać i ujawnic :)
Paul --> multikonto x3 ;]
edit:
ja bym teraz padł jakby post wysia sie teraz pokazał na pozycji [2] :D
Paul12 [ Buja ]
Tak btw - wysiu i wysia to jedna osoba, a Wysiak?
Volk [ Legend ]
Tez.
blazerx [ ]
Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough
dziwne...
^^
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
no dobra ... a wszystkie mazia i mazie to też jedna osoba ?
po jakim czasie znika komunikat że ktoś ogląda ? czy orlando cały czas puszczasz ten film ?

Volk [ Legend ]
Mazio jest tylko jeden :)
martusi_a [ Celestial ]
A wszystkie dziewczyny na GOLu to Taikuny! ;)
Lotnik_jack [ Konsul ]
You idiot! Nie napisałeś kiedy ma się wpisać!
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
omg ... no tak, luka w jego programie nie pozwala na swobodne wpisywanie :D
no to niech się wypowie tutaj w ciągu 3 minut :D
a tutaj znowu orlando-TEST
Orl@ndo [ Blade Runner ]
klik
A teraz spac.

Arxel [ Legend ]
Również obecnie oglądają(1)
0rland0walkthrough
A ja tam jestem u kogoś? :P
wishram [ lets dance ]
orlando - test znowu zdany
nowa wersja wysia ma wbudowany algorytm anty-ujawnieniowy
kamyk_samuraj [ Senator ]
Pewnie ma doinstalowany filtr antyspamowy i ten watek zostal zaliczony jako mielonka...
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ooh wysiak ...
równo 4 minuty ... starość nie radość