GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z seri "dawne historie" Sprawdzamy sprawność WYSIA

04.03.2008
22:36
smile
[1]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Z seri "dawne historie" Sprawdzamy sprawność WYSIA

no dobra wysiek, ja wiem że się starzejesz :D mogę sprawdzić Cię dzisiaj?
w jakim stopniu twój system zwolnił?


orlando - a to sprawdzian dla Ciebie specjalny :D

04.03.2008
22:37
[2]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough

Ech, a kiedys i ja odejde i ktos inny mnie zastapi... coz, zycie...

A filmik stary.

04.03.2008
22:38
smile
[3]

Backside [ Generaďż˝ ]

<--- Orl@ndo - i jeszcze zapomniałeś dopisać "piersi" :)

04.03.2008
22:39
smile
[4]

dj4ever [ Senator ]

Wysiu, jak każdy mechanizm, potrzebuje odpoczynku. Od 22:00 do 6 rano jest wyłączony.

buahaha

Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough

Narmo-> albo nie masz racji, albo się zawiesił.

04.03.2008
22:40
smile
[5]

Arxel [ Legend ]

Czemu jak cokolwiek oglądam, to nikt nigdy mnie nie wymienia :(

Widać teraz abym to oglądał?

04.03.2008
22:41
[6]

Narmo [ nikt ]

dj4ever --> Dziwne. Ja zauważyłem, ze w tych godzinach jest najbardziej aktywny.

04.03.2008
22:43
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

wypowiedział się na innym wątku ... a to chamstwo ...
wysia nie chce być już botem ? :D

04.03.2008
22:45
[8]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

wysiu nawet jako bot jest inteligentny. Ten wątek zrobiony tak troche na siłę. Nie dał się nabrać i ujawnic :)

Paul --> multikonto x3 ;]

edit:

ja bym teraz padł jakby post wysia sie teraz pokazał na pozycji [2] :D

04.03.2008
22:46
[9]

Paul12 [ Buja ]

Tak btw - wysiu i wysia to jedna osoba, a Wysiak?

04.03.2008
22:46
[10]

Volk [ Legend ]

Tez.

04.03.2008
22:47
[11]

blazerx [ ]


Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough aktywnie udostępnia filmy!] 0rland0walkthrough

dziwne...

^^

04.03.2008
22:47
[12]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

no dobra ... a wszystkie mazia i mazie to też jedna osoba ?

po jakim czasie znika komunikat że ktoś ogląda ? czy orlando cały czas puszczasz ten film ?

04.03.2008
22:48
smile
[13]

Volk [ Legend ]

Mazio jest tylko jeden :)

04.03.2008
22:48
[14]

martusi_a [ Celestial ]

A wszystkie dziewczyny na GOLu to Taikuny! ;)

04.03.2008
22:50
[15]

Lotnik_jack [ Konsul ]

You idiot! Nie napisałeś kiedy ma się wpisać!

04.03.2008
22:52
[16]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

omg ... no tak, luka w jego programie nie pozwala na swobodne wpisywanie :D
no to niech się wypowie tutaj w ciągu 3 minut :D


a tutaj znowu orlando-TEST

04.03.2008
22:54
[17]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

klik

A teraz spac.

04.03.2008
22:55
smile
[18]

Arxel [ Legend ]

Również obecnie oglądają(1)
0rland0walkthrough

A ja tam jestem u kogoś? :P

04.03.2008
22:56
[19]

wishram [ lets dance ]

orlando - test znowu zdany

nowa wersja wysia ma wbudowany algorytm anty-ujawnieniowy

04.03.2008
22:56
[20]

wysiak [ Senator ]

Have no fear, wysiu's here.


Z seri "dawne historie" Sprawdzamy sprawność WYSIA  - wysiak
04.03.2008
23:02
[21]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Pewnie ma doinstalowany filtr antyspamowy i ten watek zostal zaliczony jako mielonka...

05.03.2008
00:18
[22]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

ooh wysiak ...
równo 4 minuty ... starość nie radość

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.