GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polak narobił nam wstydu

04.03.2008
22:21
[1]

Master BaraBaron [ Centurion ]

Polak narobił nam wstydu




Jakos nie zauważylem tego w polsce

04.03.2008
22:22
[2]

Trael [ Mr. Overkill ]

A co to jakaś twoja rodzina, że piszesz "nam"?

Btw. BYŁO

04.03.2008
22:23
smile
[3]

Regis [ ]

Ostatnie dwa lata w polskiej polityce przyzwyczaily mnie do tego uczucia.

04.03.2008
22:23
[4]

Master BaraBaron [ Centurion ]

chodzi mi o polaków ogolnie

04.03.2008
22:23
smile
[5]

_MaZZeo [ Senator ]

Dziennik jest jeszcze bardziej ambitniejszym szmatławcem niż Fuckt, ze takie głupoty opisuje.

04.03.2008
22:24
[6]

Trael [ Mr. Overkill ]

No mi jakoś wstyd nie jest. Czemu mam się wstydzić za jakiegoś kolesia?

04.03.2008
22:29
[7]

Promyk [ moonshine ]

narobił SOBIE wstydu... nikomu innemu.

04.03.2008
22:31
[8]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

eeh no przecież to normalne. sam tak robię :D

04.03.2008
22:44
smile
[9]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Jedno słowo zastąpi treści wszystkich postów w tym wątku - 0WN3D!

04.03.2008
22:50
[10]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

wczoraj podal ta informacje the register, cytujac jako zrodlo the sun

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7479470&N=1

04.03.2008
23:43
[11]

promyczek303 [ sunshine ]

Ludzie to mają metody ;-)

04.03.2008
23:48
[12]

Mydełko_FA [ Pretorianin ]

Ale o co chodzi ? Przeciez nie raz o takiej metodzie i praktykach slyszalem.

04.03.2008
23:51
[13]

reksio [ Q u e e r ]

Doofy ze Scary Movie robił to o wiele wcześniej...

Ps. Fajnie zasysa.

04.03.2008
23:56
[14]

blazerx [ ]

czego to sie wstydzic? malo polakow posuwa odkurzacze?

05.03.2008
00:11
smile
[15]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

blazerx - gratulujemy znajomych... i/lub doswiadczen ;p

05.03.2008
00:12
[16]

blazerx [ ]

thx, zartowalem ofc

ale zeby od razu mowic ze wstydu narobil, nie popadajmy w skrajnosci...

05.03.2008
00:17
[17]

Mydełko_FA [ Pretorianin ]

No a sie dziwiliscie...
Mowilem ze to powszechna praktyka. Slyszalem ze rure trzeba tylko czyms posmarowac co by krasnala sobie nie uszkodzic.

05.03.2008
01:01
smile
[18]

Mazio [ Mr Offtopic ]

sam masz krasnala

05.03.2008
01:12
smile
[19]

WolverineX [ Legend ]

OWNED BY SOCIETY

05.03.2008
01:12
smile
[20]

ak47cz [ Pretorianin ]

no tak przeciez to tylko Polacy pykaja odkurzacze i rury odplywowe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.