Master BaraBaron [ Centurion ]
Polak narobił nam wstydu
Jakos nie zauważylem tego w polsce
Trael [ Mr. Overkill ]
A co to jakaś twoja rodzina, że piszesz "nam"?
Btw. BYŁO

Regis [ ]
Ostatnie dwa lata w polskiej polityce przyzwyczaily mnie do tego uczucia.
Master BaraBaron [ Centurion ]
chodzi mi o polaków ogolnie

_MaZZeo [ Senator ]
Dziennik jest jeszcze bardziej ambitniejszym szmatławcem niż Fuckt, ze takie głupoty opisuje.
Trael [ Mr. Overkill ]
No mi jakoś wstyd nie jest. Czemu mam się wstydzić za jakiegoś kolesia?
Promyk [ moonshine ]
narobił SOBIE wstydu... nikomu innemu.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
eeh no przecież to normalne. sam tak robię :D

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Jedno słowo zastąpi treści wszystkich postów w tym wątku - 0WN3D!
Ronnie Soak [ Lollygagger ]
wczoraj podal ta informacje the register, cytujac jako zrodlo the sun
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7479470&N=1
promyczek303 [ sunshine ]
Ludzie to mają metody ;-)
Mydełko_FA [ Pretorianin ]
Ale o co chodzi ? Przeciez nie raz o takiej metodzie i praktykach slyszalem.
reksio [ Q u e e r ]
Doofy ze Scary Movie robił to o wiele wcześniej...
Ps. Fajnie zasysa.
blazerx [ ]
czego to sie wstydzic? malo polakow posuwa odkurzacze?

Ronnie Soak [ Lollygagger ]
blazerx - gratulujemy znajomych... i/lub doswiadczen ;p
blazerx [ ]
thx, zartowalem ofc
ale zeby od razu mowic ze wstydu narobil, nie popadajmy w skrajnosci...
Mydełko_FA [ Pretorianin ]
No a sie dziwiliscie...
Mowilem ze to powszechna praktyka. Slyszalem ze rure trzeba tylko czyms posmarowac co by krasnala sobie nie uszkodzic.

Mazio [ Mr Offtopic ]
sam masz krasnala

WolverineX [ Legend ]
OWNED BY SOCIETY

ak47cz [ Pretorianin ]
no tak przeciez to tylko Polacy pykaja odkurzacze i rury odplywowe