Sisieq [ Pretorianin ]
Ja też tak chcę !
Chcę tak grać jak na filmiku !!!
Ale chciałbym żeby u nas też takie emocje były ,jak ci komentatorzy krzyknęli :D

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Ciekawy motyw z tą blokadą Gargulcami.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
0rland0walkthrough
ci wszystko wytłumaczy
a do tematu - o co biega ? grałem w war3 ale co ten koleś niby zrobił bo nie widziałem ?

Lolter [ African Herbman ]
Również obecnie oglądają(1)
0rland0walkthrough
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Sheybeck -> Użył zamiany Garguli z posągi (10 armoru, więcej hp, ale brak możliwości ruchu i ataku), aby zablkoować hero (Pande w tym przypadku). Panda ucieka używając ulti.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
aaaha ... no dobra, przeciwnik zablokował mu pandę a koleś zwiał nagle ?
no dobra... ale co dałoby te zablokowanie ? nie może on atakować czy jak ?
ja tam nie widzę kto jest kto
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Nie może uciec, co jest równe ze śmiecią biorąc pod uwagę, że miał jeszcze z 6 Garguli i 2 hero. Sądząc po poziomie rozwoju to już dalsza część gry, wysokie lvl'e bohaterów. Wtedy strata głównego hero może być równa z przegraną w ogóle.

Foks!k [ SunShine ]
Ja tam z tego filmu nic nie kumam :D xD
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Foksik - Kto nie w temacie, nie zrozumie.
BTW to lepsze.

Sisieq [ Pretorianin ]
Musiał go strasznie zdenerwować tymi ucieczkami.
Ja nigdy kuchnia nigdy dobrze podobnych akcji nie potrafiłem zrobić.
Właśnie skorzystam z tematu:Golem6 nie wiesz jak ustawić żeby było mi widać HP na jednostkach i budynkach ? To niewiarygodne ale od roku gram w W3 ,ale od nie dawna na filmikach z YT zobaczyłem że takie coś jest :P
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
golem - a tutaj to co jest ? koleś użył jakiegoś czaru i zabił łucznikami jego herosa ?
Sisieq [ Pretorianin ]
Shaybeck ---> A w tym filmiku chodzi o to z jaką szybkością ładował te jednostki do ,,balonu''.
Łuczniczki były na jeden strzał ,a on i tak zdązył je włożyć do ,,balonu''