GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ja też tak chcę !

04.03.2008
22:07
[1]

Sisieq [ Pretorianin ]

Ja też tak chcę !



Chcę tak grać jak na filmiku !!!
Ale chciałbym żeby u nas też takie emocje były ,jak ci komentatorzy krzyknęli :D

04.03.2008
22:11
smile
[2]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Ciekawy motyw z tą blokadą Gargulcami.

04.03.2008
22:11
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

0rland0walkthrough
ci wszystko wytłumaczy

a do tematu - o co biega ? grałem w war3 ale co ten koleś niby zrobił bo nie widziałem ?

04.03.2008
22:12
smile
[4]

Lolter [ African Herbman ]

Również obecnie oglądają(1)
0rland0walkthrough

04.03.2008
22:13
[5]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Sheybeck -> Użył zamiany Garguli z posągi (10 armoru, więcej hp, ale brak możliwości ruchu i ataku), aby zablkoować hero (Pande w tym przypadku). Panda ucieka używając ulti.

04.03.2008
22:15
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

aaaha ... no dobra, przeciwnik zablokował mu pandę a koleś zwiał nagle ?
no dobra... ale co dałoby te zablokowanie ? nie może on atakować czy jak ?

ja tam nie widzę kto jest kto

04.03.2008
22:16
[7]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Nie może uciec, co jest równe ze śmiecią biorąc pod uwagę, że miał jeszcze z 6 Garguli i 2 hero. Sądząc po poziomie rozwoju to już dalsza część gry, wysokie lvl'e bohaterów. Wtedy strata głównego hero może być równa z przegraną w ogóle.

04.03.2008
22:20
smile
[8]

Foks!k [ SunShine ]

Ja tam z tego filmu nic nie kumam :D xD

04.03.2008
22:23
[9]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Foksik - Kto nie w temacie, nie zrozumie.

BTW to lepsze.

05.03.2008
08:27
smile
[10]

Sisieq [ Pretorianin ]

Musiał go strasznie zdenerwować tymi ucieczkami.
Ja nigdy kuchnia nigdy dobrze podobnych akcji nie potrafiłem zrobić.
Właśnie skorzystam z tematu:Golem6 nie wiesz jak ustawić żeby było mi widać HP na jednostkach i budynkach ? To niewiarygodne ale od roku gram w W3 ,ale od nie dawna na filmikach z YT zobaczyłem że takie coś jest :P

05.03.2008
08:33
[11]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

golem - a tutaj to co jest ? koleś użył jakiegoś czaru i zabił łucznikami jego herosa ?

05.03.2008
12:38
[12]

Sisieq [ Pretorianin ]

Shaybeck ---> A w tym filmiku chodzi o to z jaką szybkością ładował te jednostki do ,,balonu''.
Łuczniczki były na jeden strzał ,a on i tak zdązył je włożyć do ,,balonu''

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.