GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z rapidshare

04.03.2008
21:33
[1]

kamil1704 [ Pretorianin ]

Problem z rapidshare

Mam problem ze swoim premium kontem, ponieważ mam świeże konto z rapishare.de, a tu sie okazuje że nie moge sie zalogować na rapidshare.com ;/ i pytanie jest, czy jest jakaś możliwość, żebym mógł sciagac z rapidshare.com przy pomocy tego konta????

edit: no to pięknie... ;/ kurrrv.. na przyszłość teraz bede wiedział, eeeh

04.03.2008
21:35
smile
[2]

Arxel [ Legend ]

Nie.
Rapidshare.de i rapidshare.com to dwie różne strony, ze tak powiem :-)

04.03.2008
21:46
[3]

kamil1704 [ Pretorianin ]

a istnieje może jakas wyszukiwarka do linkow z rapidshare.de????

04.03.2008
22:46
[4]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Z tego co się orientuję (jednak ostatnio raczej nie bardzo), to prawie nikt już tam nie uploaduje plików na te .de

04.03.2008
22:48
[5]

blazerx [ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.