
Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]
Pomózcie wybrać laptopa.
Mam 2,5 tyś. i muszę coś za to kupić.
Przeznaczenie: muzyka, filmy, internet, office, na końcu gry ( będzie dobrze jeśli pójdzie CoD UO i GTA może Vice City, może San Andreas-byłoby miodnie)
Musi mieć na pewno dysk przynajmniej 120gb i nagrywarke dvd ale to w końcu już standard, no ale koniecznie wifi i blut, mógłby mieć procesor dwurdzeniowy, ale jeśli do moich potrzeb wystarczy jakiś np 64bitowy athlon to czemu nie.
Sam za bardzo nie wiem jakie firmy robią teraz solidny sprzęt a jakie buble, więc proszę o jakieś propozycje obcykanych w temacie.
Sam myslałem nad Toshiba Satelite jakimś albo IBM Lenovo.
Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]
Na przykład ten
No ten chyba zdecydowanie lepszy
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
jeżeli chcesz jakąkolwiek grę odpalić weź jakiegokolwiek geforce, lub radeona
Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]
No najlepsze parametry w tej cenie mają MSI ale zupełnie nie znam tego jaka to jakość itp.
Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]
Jakieś opinie odnośnie tego lapka? Wytrzyma ta karta Gta SA czy cossacs 2?