GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomózcie wybrać laptopa.

04.03.2008
21:28
smile
[1]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Pomózcie wybrać laptopa.

Mam 2,5 tyś. i muszę coś za to kupić.

Przeznaczenie: muzyka, filmy, internet, office, na końcu gry ( będzie dobrze jeśli pójdzie CoD UO i GTA może Vice City, może San Andreas-byłoby miodnie)

Musi mieć na pewno dysk przynajmniej 120gb i nagrywarke dvd ale to w końcu już standard, no ale koniecznie wifi i blut, mógłby mieć procesor dwurdzeniowy, ale jeśli do moich potrzeb wystarczy jakiś np 64bitowy athlon to czemu nie.

Sam za bardzo nie wiem jakie firmy robią teraz solidny sprzęt a jakie buble, więc proszę o jakieś propozycje obcykanych w temacie.

Sam myslałem nad Toshiba Satelite jakimś albo IBM Lenovo.

04.03.2008
21:44
[2]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Na przykład ten

No ten chyba zdecydowanie lepszy

04.03.2008
21:45
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

jeżeli chcesz jakąkolwiek grę odpalić weź jakiegokolwiek geforce, lub radeona

04.03.2008
21:48
[4]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

No najlepsze parametry w tej cenie mają MSI ale zupełnie nie znam tego jaka to jakość itp.

05.03.2008
17:36
[5]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]



Jakieś opinie odnośnie tego lapka? Wytrzyma ta karta Gta SA czy cossacs 2?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.