||Peter|| [ Konsul ]
Zmarł ojciec RPG
Dziś rano w wieku 69 lat zmarł Gary Gygax - współtwórca systemu Role-Playing Dungeons & Dragons, powszechnie uważany za ojca współczesnych gier Role-Playing.
Sorki jesli juz ktos o tym pisal, ale nie widzialem zadnej notki, a chyba warto wspomniec.

darek_dragon [ 42 ]
Niech k20 będzie z nim :)
provos [ Clandestino ]
Faktycznie, legenda.
mannan [ M*A*S*H ]
Masz jakieś źródło czy co?
Paul12 [ Buja ]
Niezły level.
ronn [ moralizator ]
często szczelałem z rpg
darek_dragon [ 42 ]
Jest martwy na Wikipedii.
verify [ Konsul ]
źrodło -->
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Niech mu zawsze "dwudziestka", na trafienie wypada po tej "drugiej stronie". :)
Człowiekowi zawdzięczam wraz z przyjaciółmi wiele miło spędzonych godzin.

Regis [ ]

Krala [ ]
Szacuneczek, to dzięki niemu mieliśmy Baldura!

Hitmanio [ Legend ]
Ahh... ;(

Hitmanos [ 47 ]
Szkoda...

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
No cóż taka kolej rzeczy.
[*]

Siepet [ ostry nusz ]
A co tu mówić...
.:Jj:. [ The Force ]
Stworzył coś co na długo po jego śmierci będzie (miejmy nadzieję) jego- bardzo dobrym- świadectwem.
tosiek2142 [ teH pWn3r ]
up
Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Szkoda kolesia... gdyby nie RPG, nie byłoby cRPG i wspaniałych gier opartych na D&D ... wieczna chwała mu za ten system ;) [*]
Pan P. [ Generaďż˝ ]
Mimo, że wolę osobiście World of Darkness, to właśnie dzięki Ad&d złapałem bakcyla rpgowego zarówno pnp, jak i przed monitorem.
Jak najlepszych rzutów i jak najniższego thaco życzę po tamtej stronie.
Narmo [ nikt ]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
HumanGhost [ Senator ]
Cóż, każdy musi kiedys odejść. Facet robił przez całe życie to co lubił. To jest dopiero osiagnięcie wdzisiejszych czasach.
[*]
yasiu [ Senator ]
cóż... zrobił coś wiekopomnego i dzięki mu za to

whiter [ Generaďż˝ ]
kurcze....

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]