GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nokia 5300

04.03.2008
21:24
[1]

Łysy Samson [ conqueror ]

nokia 5300

Otóż, rozlał mi się dziasiaj ekran w nokii 5300 (tel. mi nie upad ani nic takiego - nie wiem, jak to się stało, wująłem go z kieszeni i już taki był) i mam pytanie. Czy w serwisie nokii naprawiają tę usterkę na gwarancji? A jeśli nie, to ile tzrba w nim za to zapłacić? Z góry dzięki za odpowiedzi

04.03.2008
21:29
[2]

N2 [ negroz ]

Uszkodzenie mechaniczne - silne naprężenia an wyświetlacz stąd to wylanie.
Naprawa w serwisie nokii 70-120zł.

04.03.2008
21:30
[3]

Łysy Samson [ conqueror ]

Czyli na gwarancji nie przejdzie?

04.03.2008
21:30
[4]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

zależy.. jeżeli jest to uszkodzenie mechaniczne (czyli przyrąbałeś telefonem w coś to nie ;] bo oni zrobią wszystko żeby ci odmówić :P ) ale jeżeli jest tak jak mówisz , że poprostu samo się tak zorbiło to jak najbardziej ci naprawią

P.S zostałem uprzedzony;

04.03.2008
21:32
[5]

mycha921 [ Invisible ]

To z twojej winy uszkodzenie mechaniczne. Nie będą Ci sponsorować nieostrożności ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.