Łysy Samson [ conqueror ]
nokia 5300
Otóż, rozlał mi się dziasiaj ekran w nokii 5300 (tel. mi nie upad ani nic takiego - nie wiem, jak to się stało, wująłem go z kieszeni i już taki był) i mam pytanie. Czy w serwisie nokii naprawiają tę usterkę na gwarancji? A jeśli nie, to ile tzrba w nim za to zapłacić? Z góry dzięki za odpowiedzi
N2 [ negroz ]
Uszkodzenie mechaniczne - silne naprężenia an wyświetlacz stąd to wylanie.
Naprawa w serwisie nokii 70-120zł.
Łysy Samson [ conqueror ]
Czyli na gwarancji nie przejdzie?
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
zależy.. jeżeli jest to uszkodzenie mechaniczne (czyli przyrąbałeś telefonem w coś to nie ;] bo oni zrobią wszystko żeby ci odmówić :P ) ale jeżeli jest tak jak mówisz , że poprostu samo się tak zorbiło to jak najbardziej ci naprawią
P.S zostałem uprzedzony;
mycha921 [ Invisible ]
To z twojej winy uszkodzenie mechaniczne. Nie będą Ci sponsorować nieostrożności ;P