Kerth [ Konsul ]
Motorola SDK for J2ME /szukam!
Witam, szukam tego programiku i nigdzie znaleźć nie moge. Może ktoś ma działającego linka, zna źródło takiego progsa ? Już długo szukam na google i jak pisałem -bez skutku. Prosze o pomoc!