GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zrobiłem formata - nie mam dźwięku ...co robic?

04.03.2008
21:12
smile
[1]

pikolo [ KCM:* ]

zrobiłem formata - nie mam dźwięku ...co robic?

prosze o pomoc sytuacja wyglada jak w temacie. Zrobiłem format dysku C po formacie zorjentowałem sie ze nie mam dzwieku nawet tego systemowego...co mam robic??

04.03.2008
21:13
smile
[2]

siurekm [ Strogler ]

A zainstalowałeś sterowniki do karty muzycznej?

04.03.2008
21:14
[3]

Narmo [ nikt ]

Zainstalowac sterowniki

04.03.2008
21:14
[4]

pikolo [ KCM:* ]

sterowniki? tylko czy ja je w ogole mam ?? ups musze poszukac..

edit literowka jak zawsze ;)

04.03.2008
22:57
[5]

pikolo [ KCM:* ]

pomocy, szukalem strownikow ale nawet nie wiem do jakiej karty dziwiekowej bo wchodze na panel sterowania i pisze ze nie m zadnej kary ;(

04.03.2008
22:58
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

to zainstaluj sterowniki od płyty głównej

04.03.2008
23:00
[7]

pikolo [ KCM:* ]

dp p.g ?? jakies inne opcje?? (nie mowie ze ta jest zła)

04.03.2008
23:02
[8]

Narmo [ nikt ]

Nie. Jeżeli amsz zintegrowaną kartę z płytą to innego rozwiazania nie ma.

04.03.2008
23:03
[9]

pikolo [ KCM:* ]

ok to juz jakas perspektywa, w takim razie dzieki za informacje bardzo i jak cos to do napisania bo moze okazac sie ze nie wypali ;/ kurdeee

04.03.2008
23:05
[10]

blazerx [ ]

jak masz zintegrowana to sterowniki powinny byc na plycie z innymi sterownikami: biosu, plyty ect

04.03.2008
23:17
[11]

pikolo [ KCM:* ]

jak sprawdzic jaka mam plyte g ??

04.03.2008
23:21
[12]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]



Pobierz to i sprawdź

04.03.2008
23:31
[13]

pikolo [ KCM:* ]

oki dziex za infa i w ogole za all. juz mam dzwię; :) jupi.

znalazlem jakas plyte w srod 100 innych cd eh ten balagan

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.