
pikolo [ KCM:* ]
zrobiłem formata - nie mam dźwięku ...co robic?
prosze o pomoc sytuacja wyglada jak w temacie. Zrobiłem format dysku C po formacie zorjentowałem sie ze nie mam dzwieku nawet tego systemowego...co mam robic??

siurekm [ Strogler ]
A zainstalowałeś sterowniki do karty muzycznej?
Narmo [ nikt ]
Zainstalowac sterowniki
pikolo [ KCM:* ]
sterowniki? tylko czy ja je w ogole mam ?? ups musze poszukac..
edit literowka jak zawsze ;)
pikolo [ KCM:* ]
pomocy, szukalem strownikow ale nawet nie wiem do jakiej karty dziwiekowej bo wchodze na panel sterowania i pisze ze nie m zadnej kary ;(
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
to zainstaluj sterowniki od płyty głównej
pikolo [ KCM:* ]
dp p.g ?? jakies inne opcje?? (nie mowie ze ta jest zła)
Narmo [ nikt ]
Nie. Jeżeli amsz zintegrowaną kartę z płytą to innego rozwiazania nie ma.
pikolo [ KCM:* ]
ok to juz jakas perspektywa, w takim razie dzieki za informacje bardzo i jak cos to do napisania bo moze okazac sie ze nie wypali ;/ kurdeee
blazerx [ ]
jak masz zintegrowana to sterowniki powinny byc na plycie z innymi sterownikami: biosu, plyty ect
pikolo [ KCM:* ]
jak sprawdzic jaka mam plyte g ??
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Pobierz to i sprawdź
pikolo [ KCM:* ]
oki dziex za infa i w ogole za all. juz mam dzwię; :) jupi.
znalazlem jakas plyte w srod 100 innych cd eh ten balagan