WolverineX [ Legend ]
Jakie sa wymagania dla 720p
Jakie sa minimalne i zalecane wymagania sprzetowe
ktore pozwalaja na plynne odtwarzanie filmow w RES 1280x720 ?
dodam ze dzwiek AC3 5.1
kamyk_samuraj [ Senator ]
Przypuszczam niesmialo, ze to zalezy od uzytego kodeka...
Mati_96 [ Pretorianin ]
Monitor
Volk [ Legend ]
U mnie na stacjonarnym gdzie jest zwykly Athlon 2000 chodzi normalnie.
pecet007 [ - ]
Na moim lapie z Core Duo 1.66 GHz, 720p chodzi ładnie płynnie przy kodeku x264, natomiast 1440p przy tym samym kodeku się tnie, mam nadzieje że sobie porównasz do swojego sprzętu czy cos ;)

siurekm [ Strogler ]
Wymagań jako takich nie ma, i to nie zależy od mocy procesora, czy też ramu....A tak na powaznie to kup sobie Tv z HD, a będziesz miał 1080p
WolverineX [ Legend ]
haha Mati ale w tym watku nie zablysniesz swoja wielka inteligencja.
Kamyk - mam CoreAVC 1.6.5.0 , ffdshow z Feb 22,
N2 [ negroz ]
Procesor ofcorz w pierwszej kolejności ma największe znaczenie.
Pomijając format w jakim plik został wyjściowo zapisany i stopień kompresji.
GBreal.II [ floydian ]
siurekm --> skad nagle bedzie mial 1080p? Cos musi przeciez podac do telewizora takis sygnal, nie?
WolverineX --> U mnie na Celeronie M 1,5 GHz i i 512MB Ram mkv'ow ogldac sie raczej nie da. Dzwiek jeszcze jako-tako idzie, ale obraz bardzo szybko sie mrozi.
Coy2K [ Veteran ]
karta graficzna musi miec obsługę HD, co prawda w tych najnowszych to standard, ale taki geforce fx5900 juz takiego "bajeru" nie ma i nawet z mocnym prockiem będzie slideshow
WolverineX [ Legend ]
a ma ktos link do stronki ktora oferujesample, probki filmow w roznych rozdzielczosciach ?
mycha921 [ Invisible ]
Na Azureusie Wuze masz dużo HD. Oczywiście same legale.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
rada - weź sobie odpal filmweb nawet i tam masz zwiastuny filmów
Coy2K [ Veteran ]
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Uzyty kodek chyba tez ma spore znaczenie. Na fddshow mi sie cielo, a po zainstalowaniu CoreAVC 1.6.5.0 chodzilo plynnie.