GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie sa wymagania dla 720p

04.03.2008
20:58
[1]

WolverineX [ Legend ]

Jakie sa wymagania dla 720p

Jakie sa minimalne i zalecane wymagania sprzetowe
ktore pozwalaja na plynne odtwarzanie filmow w RES 1280x720 ?
dodam ze dzwiek AC3 5.1

04.03.2008
21:02
[2]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Przypuszczam niesmialo, ze to zalezy od uzytego kodeka...

04.03.2008
21:02
[3]

Mati_96 [ Pretorianin ]

Monitor

04.03.2008
21:04
[4]

Volk [ Legend ]

U mnie na stacjonarnym gdzie jest zwykly Athlon 2000 chodzi normalnie.

04.03.2008
21:05
[5]

pecet007 [ - ]

Na moim lapie z Core Duo 1.66 GHz, 720p chodzi ładnie płynnie przy kodeku x264, natomiast 1440p przy tym samym kodeku się tnie, mam nadzieje że sobie porównasz do swojego sprzętu czy cos ;)

04.03.2008
21:05
smile
[6]

siurekm [ Strogler ]

Wymagań jako takich nie ma, i to nie zależy od mocy procesora, czy też ramu....A tak na powaznie to kup sobie Tv z HD, a będziesz miał 1080p

04.03.2008
21:05
[7]

WolverineX [ Legend ]

haha Mati ale w tym watku nie zablysniesz swoja wielka inteligencja.


Kamyk - mam CoreAVC 1.6.5.0 , ffdshow z Feb 22,

04.03.2008
21:07
[8]

N2 [ negroz ]

Procesor ofcorz w pierwszej kolejności ma największe znaczenie.
Pomijając format w jakim plik został wyjściowo zapisany i stopień kompresji.

04.03.2008
21:07
[9]

GBreal.II [ floydian ]

siurekm --> skad nagle bedzie mial 1080p? Cos musi przeciez podac do telewizora takis sygnal, nie?
WolverineX --> U mnie na Celeronie M 1,5 GHz i i 512MB Ram mkv'ow ogldac sie raczej nie da. Dzwiek jeszcze jako-tako idzie, ale obraz bardzo szybko sie mrozi.

04.03.2008
21:17
[10]

Coy2K [ Veteran ]

karta graficzna musi miec obsługę HD, co prawda w tych najnowszych to standard, ale taki geforce fx5900 juz takiego "bajeru" nie ma i nawet z mocnym prockiem będzie slideshow

04.03.2008
21:21
[11]

WolverineX [ Legend ]

a ma ktos link do stronki ktora oferujesample, probki filmow w roznych rozdzielczosciach ?

04.03.2008
21:27
[12]

mycha921 [ Invisible ]

Na Azureusie Wuze masz dużo HD. Oczywiście same legale.

04.03.2008
21:55
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

rada - weź sobie odpal filmweb nawet i tam masz zwiastuny filmów

04.03.2008
22:16
[14]

Coy2K [ Veteran ]

04.03.2008
22:28
[15]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Uzyty kodek chyba tez ma spore znaczenie. Na fddshow mi sie cielo, a po zainstalowaniu CoreAVC 1.6.5.0 chodzilo plynnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.