Lo_o_oL [ Legionista ]
skroń - mocny ból !
Witam. Mam pewien niepokojący ból, otóz od 3-4 dni bardzo boli mnie skroń, a co najdziwniejsze to gdy dotke szyji to ten ból skrońu się nasila (promieniuje), czy ktoś może miał podobny problem, czym to może być spowodowane, co z tym robić, czy iść do lekarza czy jak...? jeśli to ważne to mój wiek to 38 lat.
mycha921 [ Invisible ]
Na forum raczej nie dostaniesz fachowej porady. Skoro coś poważnego to odwiedź lekarza.
gofer [ tifoso ]
Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć gdyby bolał Cię mały palec u lewej nogi, ale głowa? Ty się jeszcze zastanawiasz, czy iść do lekarza? Forum to nie przychodnia...
IronMask [ Pretorianin ]
Idz do lekarza.
Toolism [ GameDev ]
polecam ForumToNiePrzychodniax!
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Koniecznie udaj sie do lekarza, to może być wszystko. Może to być normalny ból głowy, może to być cos zwiazanego ze stresem, przy uciskaniu szyi boli cie bardziej?? Czyli to może miec również związek z tętnicami ( doprowadzeniem krwi do mózgu) lub węzłami chłonnymi. Ja sam bym wziął jakaś tabletke przeciwbólową i coś na stres (np. Melisę, lub Amol) , ale to tylko w pierwszy dzień . Jeżeli taki stan utrzymywałby się , poszedłbym do lekarza, z głową nie ma żartów. Więc nie chce brać za Ciebie odpowiedzialności i idź do lekarza. On nie gryzie :)
Promyk [ moonshine ]
tylko jedna skroń? najpewniej migrena (tak - facetom też się zdarza, ale rzadko)
Co zrobić?
Iść po poradę lekarską...