GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przewijanie stron - jak zmienić ?

04.03.2008
20:02
[1]

Dexter1313 [ Konsul ]

Przewijanie stron - jak zmienić ?

Strasznie płyną mi strony jak je przewija j.w.

04.03.2008
20:04
[2]

Mortan [ ]

panel sterowania - > mysz

a chyba ze chodzi o pregladarke to w opcjach gdzies ;F

04.03.2008
20:04
smile
[3]

Lolter [ African Herbman ]

Co to znaczy "Strasznie płyną "?
Ale strzelam, że musisz mieć nowe sterowniki do karty graficznej.

04.03.2008
20:05
[4]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

przeglądarka internetowa
w opcjach zmień płynne przewijanie

04.03.2008
20:22
[5]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Chodzi , ci o to, że jak zaczniesz przewijac, to nie możesz skończyć?? Jeżeli tak, to nie przewijaj scrollem, tylko suwakiem , albo zrób tak jak napisał Shaybeck

04.03.2008
20:25
[6]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Nie patrz na monitor przez dno szklanki, z ktorej nie wypiles zawartosci...

04.03.2008
20:28
smile
[7]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Ciesz sie ze nie fruwaja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.