Dexter1313 [ Konsul ]
Przewijanie stron - jak zmienić ?
Strasznie płyną mi strony jak je przewija j.w.
Mortan [ ]
panel sterowania - > mysz
a chyba ze chodzi o pregladarke to w opcjach gdzies ;F

Lolter [ African Herbman ]
Co to znaczy "Strasznie płyną "?
Ale strzelam, że musisz mieć nowe sterowniki do karty graficznej.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
przeglądarka internetowa
w opcjach zmień płynne przewijanie
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Chodzi , ci o to, że jak zaczniesz przewijac, to nie możesz skończyć?? Jeżeli tak, to nie przewijaj scrollem, tylko suwakiem , albo zrób tak jak napisał Shaybeck
kamyk_samuraj [ Senator ]
Nie patrz na monitor przez dno szklanki, z ktorej nie wypiles zawartosci...

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Ciesz sie ze nie fruwaja.