
Grievous27 [ Konsul ]
import bazy
gdy chce importowac moja baze wyskakuje mi taki blad:
zapytanie SQL:
-- phpMyAdmin SQL Dump
-- version sql.boo.pl
--
--
-- Host: localhost
-- Czas wygenerowania: 04 Mar 2008, 19:03
-- Wersja serwera: 4.1.22
-- Wersja PHP: 5.2.5
--
-- Baza danych: `value`
--
CREATE DATABASE `value` DEFAULT CHARACTER SET latin2 COLLATE latin2_general_ci;
MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1007 - Nie można stworzyć bazy danych 'value'; baza danych już istnieje
ktos wie co zreobic?? Cos tzreba wykasowac :>??

Narmo [ nikt ]
Ja myślę, że trzeba albo wykasować, albo zmienić nazwę bazy value ale gdyby komunikat był po norwesku pewnie bym go lepiej zrozumiał...
legrooch [ MPO Squad Member ]
Skasować bazę danych value.
Grievous27 [ Konsul ]
ale ja nie moge ani skasowac ani zrobic nowej :P
N2 [ negroz ]
zmień nazwę
ALTER TABLE value RENAME tabelka;
Albo stwórz nową i przekopiuj dane.