GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

import bazy

04.03.2008
19:58
smile
[1]

Grievous27 [ Konsul ]

import bazy

gdy chce importowac moja baze wyskakuje mi taki blad:
zapytanie SQL:

-- phpMyAdmin SQL Dump
-- version sql.boo.pl
--
--
-- Host: localhost
-- Czas wygenerowania: 04 Mar 2008, 19:03
-- Wersja serwera: 4.1.22
-- Wersja PHP: 5.2.5
--
-- Baza danych: `value`
--
CREATE DATABASE `value` DEFAULT CHARACTER SET latin2 COLLATE latin2_general_ci;

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1007 - Nie można stworzyć bazy danych 'value'; baza danych już istnieje


ktos wie co zreobic?? Cos tzreba wykasowac :>??

04.03.2008
20:05
smile
[2]

Narmo [ nikt ]

Ja myślę, że trzeba albo wykasować, albo zmienić nazwę bazy value ale gdyby komunikat był po norwesku pewnie bym go lepiej zrozumiał...

04.03.2008
20:08
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Skasować bazę danych value.

06.03.2008
10:28
[4]

Grievous27 [ Konsul ]

ale ja nie moge ani skasowac ani zrobic nowej :P

06.03.2008
10:33
[5]

N2 [ negroz ]

zmień nazwę
ALTER TABLE value RENAME tabelka;

Albo stwórz nową i przekopiuj dane.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.