GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brother

04.03.2008
19:48
[1]

Dexter1313 [ Konsul ]

Brother

Mam do was pytanie. Jak zainstalować drukarkę firmy brother , ponieważ nie umiem ? Z góry dzięki :)

04.03.2008
19:49
[2]

Mati_96 [ Pretorianin ]

masz sterowniki?

wszystko jest w instrukcji

aha napisz wyraźniej

04.03.2008
19:49
[3]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

nie posiadasz instrukcji?

04.03.2008
19:51
[4]

blazerx [ ]

Read The Friendly Manual

04.03.2008
19:51
[5]

kibs007 [ Legionista ]

w instrukcji wszystko masz napisane

04.03.2008
19:57
[6]

Orrin [ Najemnik ]

jak nie masz sterownikow to wejdz na strone brothera znajdz po symbolu sterowniki do swojej drukarki. Najpierw instalujesz sterowniki podczas instalacji "komputer poprosi" cie o podlaczenie urzadzenie i zrob to wtedy nie wczesniej. jesli podlaczylem wczesniej drukarke wywal wszystko co tam sie poinstalowalo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.