Dexter1313 [ Konsul ]
Brother
Mam do was pytanie. Jak zainstalować drukarkę firmy brother , ponieważ nie umiem ? Z góry dzięki :)
Mati_96 [ Pretorianin ]
masz sterowniki?
wszystko jest w instrukcji
aha napisz wyraźniej
Scatterhead [ łapaj dzień ]
nie posiadasz instrukcji?
blazerx [ ]
Read The Friendly Manual
kibs007 [ Legionista ]
w instrukcji wszystko masz napisane
Orrin [ Najemnik ]
jak nie masz sterownikow to wejdz na strone brothera znajdz po symbolu sterowniki do swojej drukarki. Najpierw instalujesz sterowniki podczas instalacji "komputer poprosi" cie o podlaczenie urzadzenie i zrob to wtedy nie wczesniej. jesli podlaczylem wczesniej drukarke wywal wszystko co tam sie poinstalowalo