GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy laptop - co wybrać?

04.03.2008
19:46
smile
[1]

Trael [ Mr. Overkill ]

Nowy laptop - co wybrać?

Chciałem zakupić nowego laptopa w granicach 2,500zł. Do tej pory używałem Acera i byłem w miarę zadowolony. Myślałem trochę na HP, ale z tego co czytałem sporo kosztują a rewelacyjne nie są. Ogólnie komp potrzebny raczej do zwykłej pracy, przeglądania netu, oglądania filmów (dobrze jak by się nie dławił przy HD), nie musi mieć super grafy, ale dobrze by było gdyby miał 2GB ramu no i jakiś porządny procesor. Co do procesora to widzałem ofery z Core 2 Duo, Core Duo i Athlonem 64 X2. Jako, że obecnie średnio orientuje się w sprzęcie proszę o pomoc. Może ktoś mi pomóc?
Mile widziane opinie o laptopach mniej znanych firm: MSI, ASUS, Fujitsu-Siemens itp.

04.03.2008
19:50
[2]

Mati_96 [ Pretorianin ]

asus albo hp

acer podobno ma dużo bsod

04.03.2008
19:55
smile
[3]

_agEnt_ [ Tajniak ]

To ja polecę przejrzeć Toshiby z serii A200.

04.03.2008
20:00
[4]

N2 [ negroz ]

Jeżeli chodzi o marke to tutaj przoduje, Dell, Asus, Toshiba czy chociażby HP.

Do tej kwoty wydajny notebook to IBM/Lenevo N100/N200

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.