GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Azureus

04.03.2008
19:42
[1]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

Azureus

jak ustawić, żeby pliki były zpaisywane na dysku D a nie w
C:\Documents and Settings\XxX\Moje dokumenty

04.03.2008
19:45
[2]

Mati_96 [ Pretorianin ]

nie da rady albo da rade ale mi jakieś klienty bittorrent tam zapisują

tylko że c:\documents and settings\moje dokumenty\downloads

04.03.2008
19:46
smile
[3]

Lolter [ African Herbman ]

Narzędzia --> Konfiguracja --> Pliki --> Folder domyślny i wpisz co chcesz.

04.03.2008
19:47
[4]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Co Ty Mati za głupoty piszesz.
W narzędziach i konfiguracji masz opcje do wpisania ścieżki.

04.03.2008
19:50
[5]

Mati_96 [ Pretorianin ]

kumavan <-- napisałem albo da rade

04.03.2008
20:07
[6]

Narmo [ nikt ]

Kumavan --> Dziwisz się? Dzieciak programu na oczy nie widział a chce mówić co on potrafi a czego nie. Czego się spodziewałeś po DJ_Peja?

04.03.2008
20:37
[7]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

oki dzięki zadziałało:)
Pzdr;]

04.03.2008
20:52
[8]

Mati_96 [ Pretorianin ]

może nie widziałem ale wole BitCometa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.