PCI-E Radeon [ Centurion ]
Azureus
jak ustawić, żeby pliki były zpaisywane na dysku D a nie w
C:\Documents and Settings\XxX\Moje dokumenty
Mati_96 [ Pretorianin ]
nie da rady albo da rade ale mi jakieś klienty bittorrent tam zapisują
tylko że c:\documents and settings\moje dokumenty\downloads

Lolter [ African Herbman ]
Narzędzia --> Konfiguracja --> Pliki --> Folder domyślny i wpisz co chcesz.
Kumavan [ Bad to the bone ]
Co Ty Mati za głupoty piszesz.
W narzędziach i konfiguracji masz opcje do wpisania ścieżki.
Mati_96 [ Pretorianin ]
kumavan <-- napisałem albo da rade
Narmo [ nikt ]
Kumavan --> Dziwisz się? Dzieciak programu na oczy nie widział a chce mówić co on potrafi a czego nie. Czego się spodziewałeś po DJ_Peja?
PCI-E Radeon [ Centurion ]
oki dzięki zadziałało:)
Pzdr;]
Mati_96 [ Pretorianin ]
może nie widziałem ale wole BitCometa