m1c4u [ Legionista ]
Komorka do 200zl
Chce zakupic na allegro komorke, jaki model poleciacie w cenie do 200zl?
Moze SE K750i ?
âřßůž® [ Pretorianin ]
ja moge sprzedac nokie 3200 za 200zl
Dayton [ Senator ]
Za tyle kasy to masz albo model podstawowy kazdego wlasciwie producenta, albo stary wymacany wyuzywany telefon. Nie wiem co gorsze.