GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komorka do 200zl

04.03.2008
19:15
[1]

m1c4u [ Legionista ]

Komorka do 200zl

Chce zakupic na allegro komorke, jaki model poleciacie w cenie do 200zl?
Moze SE K750i ?

04.03.2008
23:40
[2]

âřßůž® [ Pretorianin ]

ja moge sprzedac nokie 3200 za 200zl

04.03.2008
23:54
[3]

Dayton [ Senator ]

Za tyle kasy to masz albo model podstawowy kazdego wlasciwie producenta, albo stary wymacany wyuzywany telefon. Nie wiem co gorsze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.