GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Medal of Honor Airborne - fps_problem

04.03.2008
18:59
[1]

Ozma [ Junior ]

Medal of Honor Airborne - fps_problem

Witam, mam problem z MOH:Airborne. Gra chodzi płynnie w 60fps, lecz dosyć często są poważne spadki do 20-30 fps w pomieszczeniach, gdzie nic się nie dzieje (mierzone Frapsem), co na tym kompie nie powinno mieć miejsca (konfig w sigu). Sterowniki do grafy mam najnowsze, dual core optimizer do AMD zainstalowany. Gram na ustawieniach: detale na full, 1280x1024, AFx16, AAx4, Vsync on, Super Sampling OFF. W niektórych grach mam ten sam problem np. bioshock - gram przez godzinę bez żadnej zwiechy a tu nagle spadek do 10-20 fps na 2-3 sek. Co może być przyczyną? W tle mam tylko antywira i utorrenta, poza tym nic się nie dzieje podczas grania.

04.03.2008
20:07
[2]

stanson_ [ Szeryf ]

Być może przegrzewa się karta graficzna, albo jakiś inny podzespół. Obstawiałbym jednak grafikę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.