GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GeForce, a płyta główna z ATI

04.03.2008
18:54
smile
[1]

MaN_of_WaR [ I'm Very Important ]

GeForce, a płyta główna z ATI

Czy mając płyte główną ze zintegrowaną kartą graficzną ATI mogę dokupic osobną kartę NVIDIA, czy to też musi byc ATI? Jeśli Nvidia to jak bedzie wygądała sprawa ze sterownikami? Będę musiał miec zainstalowane do obu kart czy wystarczy do GeForce?

04.03.2008
18:57
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Firma nie ma znaczenia. Ja miałem kiedyś chipset od NV i karte ATi. Bez problemu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.