GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

server

04.03.2008
18:44
[1]

MaTIII. [ Legionista ]

server

tworze strone w htmlu pod jaki darmowy server najlepiej ją dać?

04.03.2008
18:44
[2]

mycha921 [ Invisible ]



Jest przyzwoity. Ma nawet PHP i MySQL

04.03.2008
18:51
[3]

Conath [ Senator ]

www.awardspace.com tez jest ok

04.03.2008
18:57
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Od lat używam prv.pl i choć czasami dobija męczenie się z zmniejszaniem grafiki do 200kb, to i tak bardzo zadowolony jestem z hosta. :)

04.03.2008
19:31
smile
[5]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ja również polecam prv.pl sam mam tam stronke i jest ok;]

04.03.2008
21:08
[6]

MaTIII. [ Legionista ]

prisłbym również by były po polsku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.