
HWDS [ Konsul ]
Jaką kartę graficzną polecicie do 800zł ?
Jak w temacie tylko nie piszcie że dołóż ble ble i ...... bo 800zł to jest max jaki mogę wyłożyć na kupno nowej karty.
kabum [ Mikael ]
Myślę że ta będzie na pewno dobra :)
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
W tej chwili najlepszym zakupem będzie chyba GF9600GT. Kosztuje 650-700zł, a w niektórych testach jest szybsza niż nowe GF8800GTS.
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Jeśli nie możesz ani o grosza przekroczyć, budżetu, to 8800GT 512MB od Galaxy, za 660zł, lub 9600GT za 570zł.
Najrozsądniej, było by jednak dołożyć 50zł do 8800GTS 512 (Tak!! chodzą już po 850zł!!)