GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką kartę graficzną polecicie do 800zł ?

04.03.2008
18:33
smile
[1]

HWDS [ Konsul ]

Jaką kartę graficzną polecicie do 800zł ?

Jak w temacie tylko nie piszcie że dołóż ble ble i ...... bo 800zł to jest max jaki mogę wyłożyć na kupno nowej karty.

04.03.2008
18:37
[2]

kabum [ Mikael ]


Myślę że ta będzie na pewno dobra :)

04.03.2008
18:45
[3]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

W tej chwili najlepszym zakupem będzie chyba GF9600GT. Kosztuje 650-700zł, a w niektórych testach jest szybsza niż nowe GF8800GTS.

04.03.2008
20:17
[4]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Jeśli nie możesz ani o grosza przekroczyć, budżetu, to 8800GT 512MB od Galaxy, za 660zł, lub 9600GT za 570zł.

Najrozsądniej, było by jednak dołożyć 50zł do 8800GTS 512 (Tak!! chodzą już po 850zł!!)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.