GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra:Deluxe ski jump

04.03.2008
18:22
[1]

Adrianun [ Pretorianin ]

Gra:Deluxe ski jump

Przepraszam czy ktoś nie wie na jakiej stronce moge sciagnac pelna wersje gry Deluxe ski jump 1.0 nie chce ani 2 ani 3 tylko 1

04.03.2008
18:28
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

A to jest pełna wersja? Bo jakoś nie widzę żadnych informacji co to jest. Może to tylko jakaś łata?

04.03.2008
18:30
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mirencjum --> na 99% to jest to. Pamiętam jak się nosiło to na dyskietce :)

04.03.2008
18:35
smile
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Apocaliptiq --> Człowiek się przyzwyczaił, że jak plik nie ma 8 GB to nie może być gra.

04.03.2008
18:38
[5]

Adrianun [ Pretorianin ]

Ej ale jak mam to zrobic zeby dzialalo bo to nie jest w zipie ???

04.03.2008
18:45
[6]

Adrianun [ Pretorianin ]

To jest demo :(

04.03.2008
18:50
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

A tutaj:

04.03.2008
18:58
[8]

Adrianun [ Pretorianin ]

To też jest demo mirencjum :(

04.03.2008
19:01
[9]

Adrianun [ Pretorianin ]

potrzebuje klucza do 1.0

05.03.2008
15:31
[10]

Adrianun [ Pretorianin ]

I znowu mi nikt nie odpowiada :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.