Adrianun [ Pretorianin ]
Gra:Deluxe ski jump
Przepraszam czy ktoś nie wie na jakiej stronce moge sciagnac pelna wersje gry Deluxe ski jump 1.0 nie chce ani 2 ani 3 tylko 1
mirencjum [ operator kursora ]
A to jest pełna wersja? Bo jakoś nie widzę żadnych informacji co to jest. Może to tylko jakaś łata?
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
mirencjum --> na 99% to jest to. Pamiętam jak się nosiło to na dyskietce :)

mirencjum [ operator kursora ]
Apocaliptiq --> Człowiek się przyzwyczaił, że jak plik nie ma 8 GB to nie może być gra.
Adrianun [ Pretorianin ]
Ej ale jak mam to zrobic zeby dzialalo bo to nie jest w zipie ???
Adrianun [ Pretorianin ]
To jest demo :(
mirencjum [ operator kursora ]
A tutaj:
Adrianun [ Pretorianin ]
To też jest demo mirencjum :(
Adrianun [ Pretorianin ]
potrzebuje klucza do 1.0
Adrianun [ Pretorianin ]
I znowu mi nikt nie odpowiada :(