Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]
Co jest ?
Od kilku dni coś dziwnego dzieje się z moim komputerem :/. Porobię coś (obojętnie co !)i po jakieś godzinie - dwóch komp mi się wiesza. Ale wiesza się bardzo dziwnie, ponieważ nie mogę wogóle korzystać z paska menu ale mogę robić coś w necie normalnie !! Na przyklad teraz licznik z mojej neostrady stoi a ja do was piszę... Albo jak się wlaśnie tak zatnie to jak klikam na jakąś ikonę na pulpicie to wogóle to nie nie chce się wlączyć :/. Pomaga tylko reset kompa. Ale wtedy przed wejsciem do windowsa musi się zrobić sprawdzanie dysków... Co jest powie mi ktoś... :/
Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]
UP...
To ważne...
QamilekQ [ Konsul ]
masz jakieś syfy przeskanuj spy botem i anty virem
Conath [ Senator ]
ew. format