GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest ?

04.03.2008
18:18
[1]

Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]

Co jest ?

Od kilku dni coś dziwnego dzieje się z moim komputerem :/. Porobię coś (obojętnie co !)i po jakieś godzinie - dwóch komp mi się wiesza. Ale wiesza się bardzo dziwnie, ponieważ nie mogę wogóle korzystać z paska menu ale mogę robić coś w necie normalnie !! Na przyklad teraz licznik z mojej neostrady stoi a ja do was piszę... Albo jak się wlaśnie tak zatnie to jak klikam na jakąś ikonę na pulpicie to wogóle to nie nie chce się wlączyć :/. Pomaga tylko reset kompa. Ale wtedy przed wejsciem do windowsa musi się zrobić sprawdzanie dysków... Co jest powie mi ktoś... :/

04.03.2008
18:31
[2]

Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]

UP...
To ważne...

04.03.2008
18:35
[3]

QamilekQ [ Konsul ]

masz jakieś syfy przeskanuj spy botem i anty virem

04.03.2008
18:52
[4]

Conath [ Senator ]

ew. format

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.