Kku [ Junior ]
Half life - 256 kolorów..
Witam
Posiadam stosunkowo stary sprzęcik, na którym chciałbym zagraćw half-life'a.
Jednak dużym mankamentem laptopa jest karta graficzna.. Trident cośtam cośtam,
która to wyświetla obraz w 256 kolorach jedynie..
A niestety half-life wypierdziela się, napotykając na tą przeszkodę.
A pytanie brzmi: czy istnieje jakaś łatka/patch czy sam dll, lub nawet możliwość ustawienia
gdzieś wyświetlania obrazu gry w 256 kolorach?
Pozdrawiam.