GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Half life - 256 kolorów..

04.03.2008
18:17
[1]

Kku [ Junior ]

Half life - 256 kolorów..

Witam

Posiadam stosunkowo stary sprzęcik, na którym chciałbym zagraćw half-life'a.
Jednak dużym mankamentem laptopa jest karta graficzna.. Trident cośtam cośtam,
która to wyświetla obraz w 256 kolorach jedynie..

A niestety half-life wypierdziela się, napotykając na tą przeszkodę.

A pytanie brzmi: czy istnieje jakaś łatka/patch czy sam dll, lub nawet możliwość ustawienia
gdzieś wyświetlania obrazu gry w 256 kolorach?

Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.