
Patryq [ Pretorianin ]
KODY potrzebne!!!!! (Vietcon na multiplayer)
Ludzie jeśli wiecie jak wprowadzać kody podczas multiplayera, powiedzcie!!!!!!! (raczej napiszcie:]). I proszę, wpisujcie też porady, jak robić żeby nie padać w każdej rundzie. PROSZĘ!
beziko [ Senator ]
A co to vietcon ?? Chyba vietcong ale kodów do multi nie ma :(

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]
Kody na multiplayer?
I proszę, wpisujcie też porady, jak robić żeby nie padać w każdej rundzie
graj, graj i jeszcze raz graj. Powinno Ci wychodzić coraz lepiej :)

Patryq [ Pretorianin ]
Dzienks, ale są kody. W jaki sposób kolesie się np. na mapie Dust Word dostają na mury????