GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KODY potrzebne!!!!! (Vietcon na multiplayer)

04.03.2008
17:47
smile
[1]

Patryq [ Pretorianin ]

KODY potrzebne!!!!! (Vietcon na multiplayer)

Ludzie jeśli wiecie jak wprowadzać kody podczas multiplayera, powiedzcie!!!!!!! (raczej napiszcie:]). I proszę, wpisujcie też porady, jak robić żeby nie padać w każdej rundzie. PROSZĘ!

04.03.2008
17:48
[2]

beziko [ Senator ]

A co to vietcon ?? Chyba vietcong ale kodów do multi nie ma :(

04.03.2008
17:49
smile
[3]

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]

Kody na multiplayer?

I proszę, wpisujcie też porady, jak robić żeby nie padać w każdej rundzie
graj, graj i jeszcze raz graj. Powinno Ci wychodzić coraz lepiej :)

04.03.2008
17:53
smile
[4]

Patryq [ Pretorianin ]

Dzienks, ale są kody. W jaki sposób kolesie się np. na mapie Dust Word dostają na mury????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.