GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na Pc a granie joypadem!!

04.03.2008
17:37
[1]

domelxx78 [ Legionista ]

Gry na Pc a granie joypadem!!

Dlaczego w wiekszosci gier na Pc jak np,Crysis albo Call of duty itd.. sa problemy z graniem na joypadzie!Nie kazdy potrafi zapamietac szereg klawiszy sterowania grą!Dlaczego to nie jest tak łatwe jak w wersjach na konsolach-podłączam i gram!Dzieki

04.03.2008
17:41
smile
[2]

tankem [ Nathan Drake ]

ehh dlaczego czarne jest czarne a białe jest białe...

po prostu niektóre rzeczy są lepsze w tym a inne gorsze w tym i tamtym...

jak ci sie nie podoba i nie chcesz aby ci gra skakała to kup konsole, proste... lol

04.03.2008
17:44
[3]

beziko [ Senator ]

A sobie wyobraź taką grę - na klawie z 30 przycisków do klikania w grze a joy - braknie 10 !! I co zrobisz !! Pomyśl trochę zanim coś napiszesz nowy !!

04.03.2008
17:44
[4]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

PC to PC , a Konsola to Konsola musisz sie do tego przyzwyczaić :P

04.03.2008
17:54
smile
[5]

domelxx78 [ Legionista ]

jakos te gry działaja na konsole i na padzie!Np szkoda ze tyle kasy wydaje sie na gre a trzeba grac na klawiaturze

04.03.2008
18:15
smile
[6]

tankem [ Nathan Drake ]

domelxx -----> to po kiego grzyba grasz na kompie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.