domelxx78 [ Legionista ]
Gry na Pc a granie joypadem!!
Dlaczego w wiekszosci gier na Pc jak np,Crysis albo Call of duty itd.. sa problemy z graniem na joypadzie!Nie kazdy potrafi zapamietac szereg klawiszy sterowania grą!Dlaczego to nie jest tak łatwe jak w wersjach na konsolach-podłączam i gram!Dzieki

tankem [ Nathan Drake ]
ehh dlaczego czarne jest czarne a białe jest białe...
po prostu niektóre rzeczy są lepsze w tym a inne gorsze w tym i tamtym...
jak ci sie nie podoba i nie chcesz aby ci gra skakała to kup konsole, proste... lol
beziko [ Senator ]
A sobie wyobraź taką grę - na klawie z 30 przycisków do klikania w grze a joy - braknie 10 !! I co zrobisz !! Pomyśl trochę zanim coś napiszesz nowy !!
lysyZiomek123 [ Pretorianin ]
PC to PC , a Konsola to Konsola musisz sie do tego przyzwyczaić :P

domelxx78 [ Legionista ]
jakos te gry działaja na konsole i na padzie!Np szkoda ze tyle kasy wydaje sie na gre a trzeba grac na klawiaturze

tankem [ Nathan Drake ]
domelxx -----> to po kiego grzyba grasz na kompie?