GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki joypad musze kupic zeby sobie pograc w te gre (Crysis)??

04.03.2008
17:33
[1]

domelxx78 [ Legionista ]

Jaki joypad musze kupic zeby sobie pograc w te gre (Crysis)??

Próbowałem joypada z PS2-nie działa!!Próbowałem z thrustmasterem tez nie działa!Dlaczego to nie jest takie łatwe jak na konsolach...podłaczam i gram!

04.03.2008
17:34
[2]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Dlaczego chcesz grac w typowego PCtowego FPSa na padzie? :|

Kup pada od X360.

04.03.2008
17:34
[3]

DJ Pinata [ in rainbows ]

A konfigurowałeś sterowanie?

04.03.2008
17:35
[4]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

A dlaczego jak wkladam plyte z PS2 do kompa to nie dziala? Dlaczego to nie jest takie łatwe jak z grami na PC...wkladam plyte, instaluje i gram!

04.03.2008
17:41
[5]

domelxx78 [ Legionista ]

Dlatego chce grac padem bo nie sposób ogarnąć tych klawiszy sterowania a myslenie nad tym a który to był klawisz odbiera grze sens albo szybciej mnie zabiją!

04.03.2008
17:43
smile
[6]

Cypher. [ a piece of strange ]

to moze pograj w wolfa 3d, tam nawet myszki sie nie uzywalo. tylko w lewo, prawo i strzal.

04.03.2008
17:46
[7]

beziko [ Senator ]

Czemu zrobiłeś nowy wątek !! Niedawno był zrobiony przez ciebie podobny !! Takie coś nazywa się SPAM !!

04.03.2008
17:49
[8]

domelxx78 [ Legionista ]

soreczki ale jak widac...nowicjusz jestem!!!

04.03.2008
17:54
[9]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Konfiguracja sterowania. Widać ze jesteś nowicjuszem (i trochę nim jeszcze pobędziesz). Zamiast jednak męczyć sie z padem, ogarnij sterowanie WSAD i myszkę, a potem zabieraj sie za dalsze meandry sterowania.

04.03.2008
17:57
smile
[10]

domelxx78 [ Legionista ]

no chyba najwyzszy czas zaczac!To z przyzwyczajenia i wygody grania na PS2!Dziekuje za pomoc!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.