Iverson#3 [ StreetBaller ]
DC++ na linuxie - nie podłącza do huba :/
witam. Mam Mandrive 2008 i zainstalowalem LinuxDC++. Jestem w sieci w akademiku i nie moge sie podlaczyc do huba. W windowie wszystko jest ok, a tutaj jest takie cos:
*** Connecting
*** Connected
<-CORE-> Current user count: 42 after 10:15:01:23 uptime
<-CORE-> Current sharesize is: 2.20 TiB
*** Connect failed: Connection closed
czyli widzi huba, zreszta nazwa huba wyswietla sie w pasku ale nie moge sie podlaczyc :/ czy ktos wie jak to naprawic? mysle ze to wina konfiguracji ale nie jestem zbyt obyty w linuxie wiec prosze o wsparcie :)