GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest taka gra ?

04.03.2008
17:08
smile
[1]

Santaix [ Centurion ]

Czy jest taka gra ?

Czy jest taka gra w , której odgrywane są wojny w Polsce XVII w. ?

04.03.2008
17:10
[2]

tmZS [ Junior ]

To zależy, jakiego typu gry Cię interesują?

https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1714
Rewelacyjny RTS

mannam, oj grało się w Kozaków, grało. :)

04.03.2008
17:10
[3]

mannan [ M*A*S*H ]

Hmm, o ile pamiętam to W Kozakach: Sztuka Wojny była kampania polska, ale nie pamiętam w którym wieku

https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1406

04.03.2008
17:25
[4]

Santaix [ Centurion ]

tmZS - Przecież pisałem , że o Polsce 17 wieku .

mannan-Zobaczę kozaków ... Za ile ok. mogę kupić ową grę ?

04.03.2008
17:28
[5]

blazerx [ ]

byla dodana do cd-action jakis czas temu...

04.03.2008
17:33
[6]

mannan [ M*A*S*H ]

Ja kupiłem antologię (3 części) w Supersellerze (
Dokładnie taką:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.