
Santaix [ Centurion ]
Czy jest taka gra ?
Czy jest taka gra w , której odgrywane są wojny w Polsce XVII w. ?
tmZS [ Junior ]
To zależy, jakiego typu gry Cię interesują?
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1714
Rewelacyjny RTS
mannam, oj grało się w Kozaków, grało. :)
mannan [ M*A*S*H ]
Hmm, o ile pamiętam to W Kozakach: Sztuka Wojny była kampania polska, ale nie pamiętam w którym wieku
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1406
Santaix [ Centurion ]
tmZS - Przecież pisałem , że o Polsce 17 wieku .
mannan-Zobaczę kozaków ... Za ile ok. mogę kupić ową grę ?
blazerx [ ]
byla dodana do cd-action jakis czas temu...
mannan [ M*A*S*H ]
Ja kupiłem antologię (3 części) w Supersellerze (
Dokładnie taką: