GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakieś skoczne melodie bez wokalu.

04.03.2008
17:05
smile
[1]

Lozano23 [ Pretorianin ]

Jakieś skoczne melodie bez wokalu.

Czy ktoś mógłby dać mi jakieś linki do utworów muzycznych, gdzie jest sama melodia, bez głosu?

Interesują mnie żywe i skoczne melodie :)

Dzięki wielkie.

04.03.2008
17:08
[2]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

04.03.2008
17:10
[3]

andrzej701 [ Pretorianin ]

poszukaj plyty JOE SATRIANI - np. SURFING WITH THE ALIEN

04.03.2008
17:10
smile
[4]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Bullzeye_NEO > Świetne klimaty, od razu przychodza do głowy jakies średniowieczne klimaty, faceci w metalowych kubłach na głowie i dziewice bez obu jedynek :D

Apocalyptica - Quutamo

04.03.2008
17:11
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

04.03.2008
17:14
smile
[6]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

^^^ Maniak.

adamis -> Czy ja wiem, dla mnie to jest po prostu genialna irish drinking song.

04.03.2008
17:45
smile
[7]

wishram [ lets dance ]

Bullzeye_NEO - dzięki za ten kawałek

04.03.2008
17:47
smile
[8]

Orl@ndo [ Blade Runner ]



NA poczatku jest wolno, ale pozniej... mmm... cud miod :-D
Poczekajcie na 1:24 :-DDDD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.