GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przegrać kasetę Video ?

04.03.2008
17:04
[1]

RealGracz [ Legionista ]

Jak przegrać kasetę Video ?

Jak się przegrywa kasetę Video żeby mieć kopię zapasową ?

04.03.2008
17:05
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Musisz mieć dwa videa i kabel.
1video (źródłowe) wpinasz kabel w OUT
2video (docelowe) wpinasz w IN.
Na 1 wciskasz play. Na 2 rec. I jedziesz. Jak kaseta jest zabezpieczona, musisz mieć mikser, który dodaje własny sygnał synchronizacji.

04.03.2008
17:05
[3]

blazerx [ ]

musisz miec magnetovid z wejsciem na dwie kasety lub znalezc kogos kto ma lub isc do dobrego sklepu ktory sie zajmuje takimi rzeczami

04.03.2008
17:07
[4]

hopkins [ Zaczarowany ]

blazerx...

Tak jak napisal maviozo. Wystarcza dwa megnetowidy.

Sisieq podlaczalo sie dwa odtwarzacze do tv i jeden odgrywal, a drugi nagrywal. Trzeba bylo ogladac dany film :)

04.03.2008
17:07
[5]

Sisieq [ Pretorianin ]

Oj video , kiedy to było.... ;D
Jak pamiętam, to były potrzebne 2 odtwarzacze, ale co dalej się robiło to nie pamiętam. Jeszcze mam stary jeden, to idę zobaczyć na klawisze to może coś sobie przypomnę.
Ale wydaje mi się że tak jak z kasetami do magnetofonów, to na pewno pamiętasz.

04.03.2008
17:09
[6]

RealGracz [ Legionista ]

Dzięki za fatygę.Już na przyszłość będę pamiętać.

04.03.2008
17:09
[7]

blazerx [ ]

jak jeszcze pamietam to wiecej ludzi mialo magnetovid podwojny niz 2 magnetovidy o0

04.03.2008
17:12
[8]

hopkins [ Zaczarowany ]

Maviozo, a czy tym zabezpieczeniem jest ta dziurka na kasecie, ktora wystarczy zakleic albo wylamac o ile dobrze pamietam? :)

04.03.2008
17:16
[9]

QrKo_ [ ]

hopkins - nie, to zabezpieczenie to jakies przeklamanie "zakodowane" na tasmie powodujace ze przy przegrywaniu obraz rozjasnial sie i sciemnial przez caly czas.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.