GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muzyka. Ostre kawałki - poszukiwane

04.03.2008
17:04
smile
[1]

N2 [ negroz ]

Muzyka. Ostre kawałki - poszukiwane

Hi!

Poszukuję tytułów ostrych hardcore'owym kawałków, o punk'owym i rock'owym brzmieniu.
Miel widziane kawałki z wokalem jak i bez.

Mam coś takiego narazie:
brian tyler feat slash - mustang nismo
Green Day -Boulevard Of Broken Dreams
The Prodigy - Breathe
Muse - Hysteria

Muzyka będzie jako background w materiale z relacji motocrossowych.

Dziękuję za pomoc.



04.03.2008
17:10
[2]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Metallica - Whiskey in the Yar

NIRVANA - Smells like teen spirit

Może coś z polskich?

Pidżama Porno - Bułgarskie Centrum

Pidżama Porno - Wódka

04.03.2008
17:11
smile
[3]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

do relacji motocrossowych stworzone ;)

Metallica - Whiskey in the Jar, raczej....

04.03.2008
17:14
[4]

N2 [ negroz ]

SzymX_09 - dzięki, ale to będzie relacja z rajdu w Anglii, polskie odpadają, a podane zagraniczne kawałki sa oklepane ;)

Kanon - początek niezły, później robi się z tego jakieś ala'country

04.03.2008
17:15
smile
[5]

siurekm [ Strogler ]

Polecam
Mettalica St. Anger
Linkin Park- One Step Closer, Giving Up
Serj Tankian - Empty Walls, Sky is Over
30 seconds to Mars - Attack, From Yesterday

04.03.2008
17:19
[6]

szuru-buru [ Jacuś ]

Disturbed - Down With The Sickness




Godsmack - I stand Alone



Godsmack - Greed



The Offspring - The Kids Aren't Alright



Offspring "All I Want"



AC/DC Highway to hell




I wiele wiele innych.....

04.03.2008
17:19
[7]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Biohazard - Cleasing
Evergrey - Monday Mornig Apocalypse

Green Day -Boulevard Of Broken Dreams
The Prodigy - Breathe


Ostre rockowe kawałki?

04.03.2008
17:21
[8]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Przecież może ze dwa z wymienionych wyżej kawałków są punkowe albo hc.

Ignite - Let It Burn


Ignite - Veteran


Stretch Arm Strong - Faces


I leciutkie, ale wg mnie może pasować.

Paris, Texas - Bombs Away

04.03.2008
17:23
[9]

N2 [ negroz ]

The last Child - te dwa akurat będą na wstępie, podczas light'owej prezentacji pojazdów ;)

dzięki zaraz będę sprawdział... :)

04.03.2008
17:43
smile
[10]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Devildriver:




Jak za ostro to hmm Wolfmother?



No i coś bez wokalu:



Btw. Youtube to najlepszy odtwarzacz muzyki na świecie;p

04.03.2008
17:54
[11]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Może jeszcze

H Block X - Power
Nickelback - Animals

04.03.2008
17:56
[12]

Child of Pain [ Pretorianin ]

Ups nie czytac Xd ale to nie sa za ostre kawałki^^

04.03.2008
18:07
[13]

czekers [ Turbojugend ]

Gallows - In the Belly of a Shark
Niezły, punkowo/hardcoreowy kawałek z kapitalną solówką (samą ją możesz wyciąć i wkleić pod obraz)

04.03.2008
18:09
[14]

niesfiec [ Koyaanisqatsi ]

@N2

Wymienieni przez ciebie wykonawcy niewiele mają wspólnego z hardcore'em, ba niektóre nawet z rockiem mają niewiele wspólnego (Prodigy). Nevermind.

Pierwsze z brzegu (hardcore/metalcore):

Madball - Down By Law


Sick Of It All - Scratch The Surface


Voodoo Glow Skulls - Steady as She Goes


Metal:

Dope - Die MF die


Metallica - So Fucking What


Metallica - Breadfan


Clawfinger - Pin me down


Unsane - Scrape


JJ Paradise Players Club - Stash Panties


Offspring - Da Hui


Offspring - Self Esteem


Styknie na razie?.

04.03.2008
18:30
[15]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Blood for Blood - I ain't like you


Miało być ostro to jest:).

04.03.2008
18:32
smile
[16]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Let the bodies hit the floor

04.03.2008
18:34
smile
[17]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

[15] B4B zajebista kapela.

05.03.2008
09:24
[18]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Metallica - Master of Puppets

05.03.2008
09:31
smile
[19]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Hatebreed - cokolwiek :)

05.03.2008
09:32
[20]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Ja polecam Serja Tankiana.

05.03.2008
09:58
smile
[21]

Deser [ neurodeser ]

Więcej popu niż ostrych kawałków, a juz Alluminica to nie wiem co robi tutaj, a nie w radiu zlote przeboje :D

Ratos de Porao -

Lard -

Ministry - (dziwne, ze nikt nie dał) :)

Combichrist - (mocno elektronicznie)

Dead Kennedys - (zamiast radia eska typu soad) :P

Throbbing gristle - (absolutny hicior na każdą imprezę) :D




05.03.2008
10:03
[22]

pooh_5 [ Rawr ]

Offspring- Mota

bardzo lubie ten utwor, moze ci podpasuje

05.03.2008
10:05
smile
[23]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Combichrist daje czadu na żywo ;)

05.03.2008
10:11
[24]

koobon [ part animal part machine ]

Ja pierdziu! To Metallica i Nickelback grają hardcore?
Ciekawe co na to Ian MacKaye :D ?

05.03.2008
11:13
[25]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

I nic polskiego panie? Do czego to doszło.
Klasyka (Punk, Metal)
Proletaryat - "hej naprzód marsz"

i inne z najbardziej metalowych "Czarnych Szeregów"


05.03.2008
11:37
smile
[26]

ronn [ moralizator ]

Potrzebujesz, czegoś takiego jak :



Motorhead - Ace of Spades

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.