GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bardzo powolne nagrywanie płyt w laptopie.

04.03.2008
16:58
[1]

Kazgen [ Konsul ]

Bardzo powolne nagrywanie płyt w laptopie.

Czesc! Jest taki problem.

Na formowym laptopie szefowa probuje wypalic 200 zdjec w .jpg wiec nieduzo zajmuja. Problem w tym, ze po 1,5h nagrane jest 23% -_- ktos ma pomysl co moze byc tego przyczyna? Lapek ma jakies 2 lata, Acer. Soft trza nowy wgrac, system jest zamulony czy po porstu napęd mogl po prostu juz pasc?

04.03.2008
17:01
[2]

RealGracz [ Legionista ]

Nie lepiej zgrać to na PenDrive ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.