Kazgen [ Konsul ]
Bardzo powolne nagrywanie płyt w laptopie.
Czesc! Jest taki problem.
Na formowym laptopie szefowa probuje wypalic 200 zdjec w .jpg wiec nieduzo zajmuja. Problem w tym, ze po 1,5h nagrane jest 23% -_- ktos ma pomysl co moze byc tego przyczyna? Lapek ma jakies 2 lata, Acer. Soft trza nowy wgrac, system jest zamulony czy po porstu napęd mogl po prostu juz pasc?
RealGracz [ Legionista ]
Nie lepiej zgrać to na PenDrive ?