
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
co można by zrobić ? ;)
chodzi mi o takie coś z nudów, jak np idzie dwóch kolesi i udaje, że trzyma szybe. Albo że wpada jeden do autobusu i zamawia hamburgera do tego kasownika i na następnym przystanku wpada drugi i daje mu zamówienie i kase bierze xD macie jakieś pomysły ?:>

bECKy [ how-you-doin? ]
co do tego drugiego, chcialbym to kiedys zobaczyc.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Poczytaj basha i pochodne, tam jest sporo takich jazd. To z kasownikiem to chyba też z basha bo znajomo brzmi:)

szuru-buru [ Jacuś ]
Czegoś takiego spróbuj...

N2 [ negroz ]
[4]
ch00dy [ Pretorianin ]
oj tak motyw z lina jest dobry:D:D
kiedys robilismy z kumplami:D
zajefajnie to wygladalo jak ludzie sie zatrzymywali samochodami:D i patrzyli na nas jak na ufo:D
leslAv [ Konsul ]
zryty mozg ;p
Bart! [ Konsul ]
szuru-buru--> tego jeszcze nie bylo ;) super jutro to zrobię z kumplami;)
leslAv--> czemu tak mówisz??????

stanson_ [ Szeryf ]
[4] LOL :)
Jak się czaił :D

szuru-buru [ Jacuś ]
Bart! <--- powodzenia życzę, tylko uważaj na łysych karków w Beemkach :)
Fett [ Avatar ]
[4] miażdżące :D

Lolter [ African Herbman ]
[4]

Paul12 [ Buja ]
Emotka żeby zwrócić uwagę. Polecam.
Szczeblo [ Konsul ]
Paul12- mocarne. Gimnastyczka wymiata ;p

Łysack [ Przyjaciel ]
Buja-> Rocky VII :D

SemirGerkan [ Pretorianin ]
Z tą niewidzialną liną próbowałem przy powrocie do szkoły
Najlepiej wyszło jak koleś wiózł na skuterze pizze xDDD

.:Jj:. [ The Force ]
Tą linę gdzieś chyba widziałem, może nawet na GOLu, niezła akcja :)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
lina zajebista xD trzeba wypróbować:D