GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co można by zrobić ? ;)

04.03.2008
16:49
smile
[1]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

co można by zrobić ? ;)

chodzi mi o takie coś z nudów, jak np idzie dwóch kolesi i udaje, że trzyma szybe. Albo że wpada jeden do autobusu i zamawia hamburgera do tego kasownika i na następnym przystanku wpada drugi i daje mu zamówienie i kase bierze xD macie jakieś pomysły ?:>

04.03.2008
16:52
smile
[2]

bECKy [ how-you-doin? ]

co do tego drugiego, chcialbym to kiedys zobaczyc.

04.03.2008
16:53
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Poczytaj basha i pochodne, tam jest sporo takich jazd. To z kasownikiem to chyba też z basha bo znajomo brzmi:)

04.03.2008
17:04
smile
[4]

szuru-buru [ Jacuś ]




Czegoś takiego spróbuj...

04.03.2008
17:10
smile
[5]

N2 [ negroz ]

[4]

04.03.2008
17:12
[6]

ch00dy [ Pretorianin ]

oj tak motyw z lina jest dobry:D:D
kiedys robilismy z kumplami:D
zajefajnie to wygladalo jak ludzie sie zatrzymywali samochodami:D i patrzyli na nas jak na ufo:D

04.03.2008
17:14
[7]

leslAv [ Konsul ]

zryty mozg ;p

04.03.2008
17:19
[8]

Bart! [ Konsul ]

szuru-buru--> tego jeszcze nie bylo ;) super jutro to zrobię z kumplami;)
leslAv--> czemu tak mówisz??????

04.03.2008
17:52
smile
[9]

stanson_ [ Szeryf ]

[4] LOL :)

Jak się czaił :D

04.03.2008
18:02
smile
[10]

szuru-buru [ Jacuś ]

Bart! <--- powodzenia życzę, tylko uważaj na łysych karków w Beemkach :)

04.03.2008
18:07
[11]

Fett [ Avatar ]

[4] miażdżące :D

04.03.2008
18:10
smile
[12]

Lolter [ African Herbman ]

[4]

04.03.2008
18:11
smile
[13]

Paul12 [ Buja ]



Emotka żeby zwrócić uwagę. Polecam.

04.03.2008
19:15
[14]

Szczeblo [ Konsul ]

Paul12- mocarne. Gimnastyczka wymiata ;p

04.03.2008
19:26
smile
[15]

Łysack [ Przyjaciel ]

Buja-> Rocky VII :D

04.03.2008
19:27
smile
[16]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Z tą niewidzialną liną próbowałem przy powrocie do szkoły
Najlepiej wyszło jak koleś wiózł na skuterze pizze xDDD

04.03.2008
19:32
smile
[17]

.:Jj:. [ The Force ]

Tą linę gdzieś chyba widziałem, może nawet na GOLu, niezła akcja :)

04.03.2008
19:37
[18]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

lina zajebista xD trzeba wypróbować:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.