GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Praca dla nieletnich

04.03.2008
16:34
smile
[1]

Bart! [ Konsul ]

Praca dla nieletnich

Cześć wszystkim!!!!
Czy ktoś wie od jakiego wieku można pracować?? Chodzi mi o takie rzeczy jak skręcanie długopisów lub inne proste prace, które mogę robić w domu. Ważne jest żeby mógł je wykonywać rocznik 1994 :)
Z góry dzięki za odpowiedzi.
I prosiłbym się powstrzymać od ironii.

04.03.2008
16:38
[2]

irenicus [ Mareczek ]

Legalnie mozesz pracować zdaje sie od 15 roku życia nie wczesniej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.