
Bart! [ Konsul ]
Praca dla nieletnich
Cześć wszystkim!!!!
Czy ktoś wie od jakiego wieku można pracować?? Chodzi mi o takie rzeczy jak skręcanie długopisów lub inne proste prace, które mogę robić w domu. Ważne jest żeby mógł je wykonywać rocznik 1994 :)
Z góry dzięki za odpowiedzi.
I prosiłbym się powstrzymać od ironii.
irenicus [ Mareczek ]
Legalnie mozesz pracować zdaje sie od 15 roku życia nie wczesniej