GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ulubione

04.03.2008
16:34
smile
[1]

Patryq [ Pretorianin ]

Ulubione

Tutaj wpisujcie swoje ulubione zajęcia. Dla przkładu, ja podaję swoje:
lubię grać na kompie, czytu - czytu książki, grać w noge. Its over.

04.03.2008
16:37
smile
[2]

Sauron, władca Mordoru [ Junior ]

Kolejny "fajny" bo zabawę stworzył.
Ja lubię sobie jeździć po takich jak Ty.. :D

Piaskownicę spod domu zabrali, czy co?

04.03.2008
17:51
smile
[3]

Patryq [ Pretorianin ]

Drań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Jeśli się dowiem, że wpisujesz się do moich wątków zgłoszę do admina. OVER!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.