
Patryq [ Pretorianin ]
Ulubione
Tutaj wpisujcie swoje ulubione zajęcia. Dla przkładu, ja podaję swoje:
lubię grać na kompie, czytu - czytu książki, grać w noge. Its over.

Sauron, władca Mordoru [ Junior ]
Kolejny "fajny" bo zabawę stworzył.
Ja lubię sobie jeździć po takich jak Ty.. :D
Piaskownicę spod domu zabrali, czy co?

Patryq [ Pretorianin ]
Drań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli się dowiem, że wpisujesz się do moich wątków zgłoszę do admina. OVER!!!!!!!!!