GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Legacy of Kain: Defiance HELP !!!!!

04.03.2008
16:29
[1]

niunia155 [ Junior ]

Legacy of Kain: Defiance HELP !!!!!

Cześć! Utknełam w 8 poziomie. Zdobyłam już water rivera, jestem w jakiejś świątyni gdzie leży koleś na ołtazu i na około niego są świece. Z tego co czytałam na forach to trzeba chyba znależć jakąś bibliotekę, ale nie wiem gdzie szukać ;( prosze pomóżcie !!!!

04.03.2008
16:31
[2]

Bechemoth [ Konsul ]

szukaj dokładnie to napewno znajdziesz.

04.03.2008
18:59
[3]

Grzybek 2000 [ Pretorianin ]

W bibliotece zdobywałaś jedna z dzid którą przebijałaś te posagi.

04.03.2008
19:03
[4]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

na tym ołtarzu leży Janos, tak? W tym przypadku albo powinien pojawić się filmik jak wkładasz serce, albo musisz wrócić do posiadłości tego zielonego i tam szukać biblioteki.

04.03.2008
20:27
[5]

niunia155 [ Junior ]

dzieki wielkie. teraz jestem w 10 poziomie. i znow nie wiem co zrobic jestem w takim pomieszczeniu gdzie są 3 drzwi w ktore nie moge wejsc bo sa nad nimi glowy ktore zamykaja te drzwi...(rany...od poczatku gry do 8 poziomu nie mialam problemow..ale od tego 8 poziomu jakos sie trudno zrobilo..) mam opis przejscia gry ale po angielsku, nie zbyt go rozumiem a ze slownikiem mi sie nie chce siedziec.. (zabilam juz wczesniej 2 kamiennych typków... no i teraz jestem w tym "zielonym" pomieszczeniu i nic mi do glowy nie przychodzi <kurde>) pomozcie

04.03.2008
20:50
[6]

Vismerhill [ Pretorianin ]

Musisz naładować Shadow Reavera o taki kryształek na dole i rzucić zaklęcie niewidzalności (jeśli dobrze pamiętam to przycisk action trzeba było przytrzymać ze 2-3 sekundy i puścić). Gargulce nie będą Cię wtedy widziały i będziesz mogła przejść.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.